fbpx

Mojí milí!

Jmenuju se Vlaďka Kouřilová a učím ženy, jak vypadat dobře zvenku a cítit se co nejlépe uvnitř.

Jsem life a byznys kouč, online markeťák, lektor a kreativní duše, která musí neustále něco vymýšlet a tvořit. Rukama i hlavou. Sama na vlastní kůži jsem se několikrát v životě přesvědčila, že život není vždycky procházka růžovým sadem, ale taky jsem zjistila, že když se nevzdáte a budete pořád kráčet vpřed, nic vás nemůže zastavit. A vy si klidně můžete začít plnit svoje nejtajnější sny. Tak jako já, která si z ničeho (a po dost složité několikaleté finanční krizi) dokázala vybudovat úspěšně podnikání, vlastní koučovací praxi a založila vlastní módní značku MOMENT. 

A právě proto, že vím, jak těžké to někdy bylo, rozhodla jsem se, že chci pomáhat dalším ženám na cestě k lepšímu životu a většímu sebevědomí, aby si i ony našly odvahu jít za tím, co v životě doopravdy chtějí. 

Miluju rtěnky, ruční práce a svoje dva kluky (rozuměj muže a syna). Neobejdu se bez kafe, bez chilli a bez společnosti dobrých lidí. Jsem nadšenec do spousty věcí, které spolu zdánlivě vůbec nesouvisí, od šití a háčkování přes psychologii a osobní rozvoj až po (světe div se) sport. Každý den se učím něco nového, rozšiřuji si svoje obzory, vzdělávám se a hledám cesty, jak žít tak, aby to mělo opravdu smysl. A to všechno se teď snažím předávat dál.

Jak to bylo na začátku?

 

Vystudovala jsem farmacii a v lékárně za tárou jsem strávila víc než 10 let. Jenže pak jsem objevila kouzlo kosmetiky a make-upu. Odjakživa mě tenhle svět fascinoval a byl rozhodně mnohem barevnější a taky zábavnější než podávání krabiček v lékárně (ano, přesně tak jsem si totiž tehdy v lékárně připadala).

Během své praxe v kosmetickém průmyslu jsem si prošla různými fázemi, od klasického prodeje, péče o klienty a make-up artistu až po několik pozic v marketingu. Vždycky jsem měla velkou výhodu, že díky svému farmaceutickému vzdělání a celkem pozitivnímu vztahu k chemii jsem rozuměla složení produktů a tak jsem po nějaké době začala školit nejen obchodní zástupce, ale i profesionály z oboru. Lékárník ve mě zkrátka nikdy neumřel. 

Když jsem se dostala do médií a začala dělat marketing pro lifestylové ženské tituly, potřebovala jsem především pochopit, kdo jsou naše čtenářky. A tady už mi ta skládačka docela zapadala do sebe. Kromě pochroumaného sebevědomí, vztahů, kosmetiky a toho, co si obléknout na sebe, řešila samozřejmě většina z nich jídlo nebo hubnutí. A já si najednou strašně přála mít tu moc a sílu nějak jim pomoct. Protože na některé věci je prostě pár slov v hezkym časáku málo. Tak jsem si prošla několika kurzy o výživě a výživovém poradenství a začala se víc věnovat ženám, které potřebují pomoci i v tomhle směru.

Časem jsem ale zjistila, že největší limity jsou vždycky v naší vlastní hlavě. A tak jsem si udělala koučovací výcvik, abych měla v rukách nástroj pomocí kterého budu umět ostatním pomoci růst a dojít si tam, kam doopravdy chtějí. A víte co? Funguje to dokonale! 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A co mě vlastně donutilo postavit se na vlastní nohy a vytvořit tenhle projekt? Možná se budete divit, ale…dostala jsem vyhazov. Byla to rána pod pás a tehdy mi bylo vážně ouvej. Ale s odstupem času musím říct, že to bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát. Konečně jsem totiž dostala příležitost. 

A tak jsem tady! Na místě, kde můžu konečně opravdu pomáhat všem, kteří to chtějí a potřebují. Ať už chcete najít samy sebe, životní směr, větší chuť, energii nebo motivaci do života, posílit sebevědomí nebo dodat odvahu, věřte, že jste tu správně. A já udělám všechno, co je v mých silách, abych vám pomohla žít krásnější život.

Tohle rozhodně stojí za přečtení...