kurzy a ebooky

Věřím, že každá žena je krásná. Pojďte společně se mnou svoji krásu objevit a cítit se konečně dobře zvenku i zevnitř.

Praktické ebooky

praktický průvodce

Jak se vyznat ve složení

kosmetických produktů

Praktický průvodce, který vám pomůže nejen v tom, jak se lépe zorientovat mezi nepřeberným množstvím kosmetických značek a produktů, ale také vás navede, jak přípravky lépe vybírat, aby byly kvalitní a účinné.  

Součástí podrobného manuálu je seznam účinných a důležitých ingrediencí v kosmetice a zároveň seznam nebezpečných a nevhodných ingrediencí, kterým je dobré se vyhnout.

Praktické online kurzy

KRÁSNÁ A ZDRAVÁ PLEŤ

krok za krokem

Pro všechny ženy, které se už konečně chtějí zbavit pupínků, černých teček nebo vrásek, aniž by musely trávit hodiny u zrcadla a za kosmetiku utratit majlant.

V pěti vyučovacích modulech se naučíte, jak o pleť správně pečovat, abyste nemusela utrácet peníze za kosmetiku, která vám nefunguje a nepřináší žádné výsledky. Zjistíte, jak na správné techniky od základu až po pokročilou péči o pleť, abyste měla pleť ve skvělé kondici do konce svého života. A konečně získáte větší sebevědomí a lepší pocit! 

SPOKOJENÁ V JÍDLE

a šťastná ve svém těle

Praktický kurz, který změní váš pohled nejen na jídlo a hubnutí, ale především na vaše tělo a jeho vnímání.

V šesti vyučovacím modulech se krok za krokem naučíte, jak získat svobodu a rovnováhu v jídle a jak dojít k přijetí svého vlastního těla, abyste se konečně cítila šťastnější, sebevědomější a plná života.