bez zákazů a s lehkostí

Jídelníček, který se přizpůsobí vám

ne vy jemu

Stravovací plán sestavený přesně podle vašich potřeb i s návodem, jak s ním pracovat, ať už chcete hubnout nebo si váhu udržet. 

Potřebovala byste zkrátka nějaké praktické tipy, rady, recepty a konkrétní rozpis toho, jak vypadá správný a vyvážený jídelníček, který vám zajistí výsledky, které chcete?

Tak pak jste tady správně! 

Jíst zdravěji nebo hubnout neznamená, že musíte přestat jíst po páté hodině, že musíte jíst každé dvě hodiny, nesmíte si dát to, na co máte chuť nebo že musíte z jídelníčku vysadit celé skupiny potravin jako je třeba pečivo, většina příloh, lepek nebo mléčné výrobky. Správný a udržitelný stravovací režim by měl vždycky vyhovovat vašim potřebám, chutím i vašemu běžnému každodennímu režimu.  

Jak je jídelníček sestavený a co přesně dostanete?

Bonus!

Současně k jídelníčku dostanete tyhle bonusy úplně ZDARMA.

Jmenuju se Vlaďka

Učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Měním jejich odraz v zrcadle a pomáhám jim najít cestu i odvahu, jak být samy sebou a cítit se sebevědomější a přitažlivější nejen pro sebe, ale i pro svoje okolí.

Jsem farmaceut, výživový poradce a certifikovaný kouč a během několikaletých zkušeností jsem si ověřila, že cesta ke zdravému přístupu k jídlu, ke svému tělu a k lepšímu pocitu, nevede přes přísné zákazy, restrikce nebo hladovění. Žádný z těchto systémů není totiž dlouhodobě funkční a udržitelný. Není potřeba si něco odpírat, mít výčitky z jídla nebo mít pocit, že jíst správně musí být náročné a složité. Sama jsem si se svými klientkami ověřila, že někdy stačí změnit opravdu jen drobnosti a výsledky jsou okamžité. Jde jen o to pochopit pravidla, naučit se poslouchat svoje tělo a dát si šanci na změnu.  

Co o mně říkají moje klientky, které už se rozhodly udělat něco pro sebe...

zní to dobře!

Jak to přesně funguje?

Jídelníček sestavuji na základě vašich potřeb a cíle, kterého chcete dosáhnout. Není to žádná dieta, takže nebudete hladovět. Je sestaven tak, aby byl vyvážený, pestrý a dlouhodobě udržitelný. Ze zkušeností s mými klientkami se mi nejvíce osvědčilo rozložení denního příjmu na 4 jídla denně (3 hlavní a jedna svačina), což přináší největší úspěchy a benefity pro vaše zažívání. 

Přestaňte se konečně trápit hlady nebo zkoušet různé diety a dejte vašemu tělu to, co potřebuje.

cena sestaveného jídelníčku na míru je

1290 Kč

Vypracovaný jídelníček společně se všemi bonusy dostanete emailem do 7 dnů ode dne zaplacení objednávky.

NAUČTE SE JÍST SPRÁVNĚ! BEZ ZÁKAZŮ A S LEHKOSTÍ. JEDINÉ, CO SE VÁM MŮŽE STÁT JE, ŽE BUDETE PLNÁ ENERGIE A VE SKVĚLÉ KONDICI.