Tady jsou vaše výsledky...

Zbytečně se podceňujete a občas si moc nevěříte. A to je škoda!

Vaše sebevědomí je jako na houpačce. Dokážete si uvědomit všechny svoje dovednosti a schopnosti, ale možná jste na sebe příliš tvrdá a to vás může držet zpátky od plného uvědomění si vašeho potenciálu. Zkuste na sobě zapracovat a využijte svůj talent a schopnosti naplno! Jste jedinečná a originální bytost, ale často na to zapomínáte. Někdy dáváte za pravdu druhým lidem a ne sama sobě, protože vám chybí větší jistota v sebe sama a ve svoje schopnosti. Občas berete kritiku zvenčí až příliš osobně. Každý není dokonalý a v tom je právě ta krása a rozmanitost. Možná vám chybí odvaha a větší víra v sebe sama. Zkuste na posílení sebevědomí, sebeúcty a sebelásky víc pracovat a uvidíte, jak se váš život změní k lepšímu.

Kompletní výsledky, pár tipů a jeden dárek k tomu ještě najdete ve své emailové schránce. A pokud vás téma sebevědomí a péče o sebe zajímá, můžete se přidat do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete inspirovat, jak cítit skvěle zvenku i zevnitř. 

Průvodce, jak správně vybírat kosmetiku

Začněte třeba tady...

Návod, jak okamžitě zrychlit metabolismus

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude opravdu bavit.

Jsem lékárník ve výslužbě, life kouč, online markeťák, lektorka kurzů pro ženy a kreativní duše, která musí neustále něco vymýšlet a tvořit. Rukama i hlavou. Jsem přesvědčená o tom, že to, jak se cítíte zvenku má zásadní vliv na to, jak se cítíte uvnitř, a naopak. Proto jsem se rozhodla, že chci pomáhat dalším ženám, aby se cítily skvěle nejen po své fyzické stránce, ale aby získaly i větší sebevědomí a sebedůvěru, objevily svůj potenciál a našly cestu k lepšímu životu. Já sama jsem si celou tuhle cestu vyzkoušela na vlastní kůži a vím, že změna je možná. Přesto se každý den se učím něco nového, rozšiřuji si svoje obzory, vzdělávám se a hledám cesty, jak žít tak, aby to mělo opravdu smysl. A to všechno se teď snažím předávat dál.