fbpx

JAK A PODLE ČEHO SPRÁVNĚ VYBÍRAT KOSMETIKU?

Takovou, která bude opravdu fungovat, přinese vám viditelné výsledky a nezruinuje vaši peněženku?

Existuje na to několik základních pravidel. Chcete vědět na co si dávat pozor, čeho se vyvarovat a na co se  opravdu zaměřit při hledání kosmetických produktů, které pro vás budou mít opravdu smysl?

STÁHNĚTE SI PRAKTICKÉHO PRŮVODCE ZDARMA

Ušetříte si tím nejen spoustu času a nervů, ale především vašich peněz.


Co najdete uvnitř?

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu i odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude bavit.

Vystudovala jsem sice farmacii, ale po deseti letech strávených v lékárně jsem objevila kouzlo kosmetiky a make-upu. Během své praxe v kosmetickém průmyslu jsem si prošla různými pozicemi od klasického prodeje, péče s klientkami přes make-up artistu až po marketing nebo školitele profesionálů. Ať už jsem pracovala pro jakoukoli značku nebo školila jakékoli produkty, vždycky jsem narážela na to, že nikde se neučí základy. Že většina žen a mých klientek tápe v tom, jak mají porozumět své pleti a jak s ní vlastně pracovat. Proto jsem se rozhodla, že je nejvyšší čas s tím něco udělat. 

Snažím se ukázat, že péče o pleť nemusí být nikterak složitá, když se naučíte několik základních pravidel, že to nemusí být nuda ani otrava, že vám nemusí zabrat hodiny, a že díky správnému systému můžete mít pleť opravdu zdravou a pěstěnou. A to je mnohem víc, než zakrývat nedostatky make-upem. 

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů