Tady jsou vaše výsledky...

Až příliš se podceňujete a vaše sebevědomí by určitě potřebovalo nakopnout!

Moc si nevěříte a to vám brání využít naplno svůj talent a potenciál. Ale to se dá všechno změnit. Nesoustřeďte se zbytečně na to, co vám nejde a na to, co nechcete. Ubírá vám to zbytečně energii a brání využít talent a schopnosti, které máte. Zamyslete se nad tím, co v životě doopravdy chcete. Čím chcete být? Jaká chcete být? Jak se chcete cítit a čeho chcete v životě dosáhnout? Začněte pracovat na sebepoznání, sebelásce, sebeúctě a přijetí sebe samé.
Zvýšit svoje sebevědomí rozhodně jde. Nebojte se a pusťte se do toho.

Kompletní výsledky, pár tipů a jeden dárek k tomu ještě najdete ve své emailové schránce. A pokud vás téma sebevědomí a péče o sebe zajímá, můžete se přidat do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete inspirovat, jak cítit skvěle zvenku i zevnitř. 

Průvodce, jak správně vybírat kosmetiku

Začněte třeba tady...

Návod, jak okamžitě zrychlit metabolismus

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude opravdu bavit.

Jsem lékárník ve výslužbě, life kouč, online markeťák, lektorka kurzů pro ženy a kreativní duše, která musí neustále něco vymýšlet a tvořit. Rukama i hlavou. Jsem přesvědčená o tom, že to, jak se cítíte zvenku má zásadní vliv na to, jak se cítíte uvnitř, a naopak. Proto jsem se rozhodla, že chci pomáhat dalším ženám, aby se cítily skvěle nejen po své fyzické stránce, ale aby získaly i větší sebevědomí a sebedůvěru, objevily svůj potenciál a našly cestu k lepšímu životu. Já sama jsem si celou tuhle cestu vyzkoušela na vlastní kůži a vím, že změna je možná. Přesto se každý den se učím něco nového, rozšiřuji si svoje obzory, vzdělávám se a hledám cesty, jak žít tak, aby to mělo opravdu smysl. A to všechno se teď snažím předávat dál.