Vítejte! 

Jmenuju se Vlaďka a učím ženy, jak vypadat dobře zvenku a cítit se co nejlépe uvnitř. Jsem lékárník ve výslužbě, markeťák a kreativec, který musí neustále něco vymýšlet a tvořit. Rukama i hlavou. Jediný stroj, který ovládám naprosto bezpečně je ten šicí, ale vzala jsem si do hlavy, že chci pomáhat dalším ženám na cestě k lepšímu životu a většímu sebevědomí, a tak jsem vzala na milost i techniku a vytvořila projekt #zazivotkrasnejsi. 

Miluju rtěnky, dobře padnoucí šaty a jízdu za volantem. Neobejdu se bez kafe, bez chilli a bez dobrého bílého vína (a taky bez dvou kluků, který mám doma). Jsem nadšenec do spousty věcí, které spolu zdánlivě vůbec nesouvisí, od veškerých ručních prací přes psychologii a osobní rozvoj až po (světe div se) sport. Každý den se učím něco nového, rozšiřuji si svoje obzory, vzdělávám se a hledám cesty, jak žít tak, aby to mělo opravdu smysl. A to všechno se snažím předávat dál. 

Jak to bylo na začátku?

Vystudovala jsem farmacii a v lékárně za tárou jsem strávila víc než 10 let. Jenže pak jsem objevila kouzlo kosmetiky a make-upu. Odjakživa mě tenhle svět fascinoval a byl rozhodně mnohem barevnější a taky zábavnější než podávání krabiček v lékárně (ano, přesně tak jsem si totiž tehdy v lékárně připadala).

Během své praxe v kosmetickém průmyslu jsem si prošla různými fázemi, od klasického prodeje, péče o klienty a make-up artistu až po několik pozic v marketingu. Vždycky jsem měla velkou výhodu, že díky svému farmaceutickému vzdělání a celkem pozitivnímu vztahu k chemii jsem rozuměla složení produktů a tak jsem po nějaké době začala školit nejen obchodní zástupce, ale i profesionály z oboru. Lékárník ve mě zkrátka nikdy neumřel. 😂

Když jsem se dostala do médií a začala dělat marketing pro lifestylové ženské tituly, potřebovala jsem především pochopit, kdo jsou naše čtenářky. A tady už mi ta skládačka docela zapadala do sebe. Kromě pochroumaného sebevědomí, vztahů, kosmetiky a toho, co si obléknout na sebe, řešila samozřejmě většina z nich jídlo nebo hubnutí. A já si najednou strašně přála mít tu moc a sílu nějak jim pomoct. Protože na některé věci je prostě pár slov v hezkym časáku málo. Tak jsem si prošla několika kurzy o výživě a výživovém poradenství a začala se víc věnovat ženám, které potřebují pomoci i v tomhle směru.

A co mě vlastně donutilo postavit se na vlastní nohy a vytvořit tenhle projekt? Možná se budete divit, ale…dostala jsem vyhazov. Byla to rána pod pás a tehdy mi bylo vážně ouvej. Ale s odstupem času musím říct, že to bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát. Konečně jsem totiž dostala příležitost. 

A tak jsem tady! Na místě, kde můžu konečně opravdu pomáhat všem, kteří to chtějí a potřebují. Ať už chcete mít lepší pleť, míň kilo, jenom si trochu upravit stravování, najít motivaci nebo si zvýšit sebevědomí, věřte, že jste tu správně. A já udělám všechno, co je v mých silách, abych vám pomohla žít krásnější život. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *