WORKSHOP

Jak zvládnout stres a najít větší vnitřní klid

snadno a rychle

Praktický workshop a trénink, během kterého se naučíte nejen techniky, jak zvládat náročnější nebo stresové situace, abyste získaly větší vnitřní klid a pohodu, ale naučíte se i to, jak posílit svoji sebejistotu a sebedůvěru

Nejistota, napětí, stres...

Strašáci, kteří na nás vykukují zpoza každého rohu. Asi je znáte celkem dobře, že? Takže vás vlastně nemusím moc představovat. Možná, že je dokonce znáte až moc důvěrně a potkáváte se s nimi častěji, než by bylo zdrávo. Aniž byste chtěla a aniž byste je ve svém životě jakkoli vyhledávala. Jenže, co s nimi? Dá se jich vlastně nějak zbavit, když…

Věřte mi! Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně existuje způsob, jak se i vy můžete cítit klidnější, jistější a vyrovnanější. A jak se můžete naučit řešit i náročné stresové situace s chladnou hlavou a s větší sebejistotou.

To, že se vám třeba právě teď nedaří zvládat náročnější situace nebo stres levou zadní ještě neznamená, že to nejde nebo že se to nemůžete naučit!

Jen si zkuste představit, jaké by to bylo, kdyby…

Když jsme pod tlakem, ve stresu nebo se ocitneme v nějaké nečekané situaci, často se začne projevovat naše nízká sebedůvěra a nejistota, které nám v řešení zrovna nepomáhají, ale spíš ještě více ubližují.

Někdy se nemůžete úplně vyhnout situacím, které jsou náročnější nebo stresující. Když se ale naučíte, jak posílit svoji vnitřní sebejistotu a stabilitu a naučíte se, jak se stresem pracovat, aby vás neovládal, najdete ve svém životě mnohem větší klid a budete žít s radostí a větší lehkostí. 

A já vám ukážu, jak na to!

Co se na workshopu naučíte?

Díky všem technikám a strategiím, které se naučíte, budete umět nejen omezit stres, ale především získáte i větší sebedůvěru a vnitřní jistotu.

jste připravená?

Jak to bude probíhat a kolik to celé stojí?

Celý workshop bude hodně interaktivní, takže žádná nudná teorie, u které budete usínat, ale pouze praktické tipy, triky a konkrétní cvičení nebo strategie. Během workshopu tak získáte praktické dovednosti, které můžete ihned aplikovat do vašeho každodenního života, jak v osobní, tak pracovní sféře. Dostanete i pracovní sešity, do kterých si můžete zapisovat a dělat poznámky, a které můžete neustále využívat v různých situacích.

Součástí workshopu bude i možnost nahlédnout do světa aromaterapie a na závěr, si každá z vás odnese aromaterapeutický roll-on, který si (s naší pomocí) namícháte na míru, aby vám co nejvíce pomohl ve stresových situacích a vy jste tak mohla ještě více podpořit vše, co se naučíte. 

DATUM KONÁNÍ:  16. listopadu 2021 

ČAS:  16:00 – 19:00

MÍSTO:  Dělnická 776/5, Praha 7 Holešovice

POČET ÚČASTNÍKŮ:  maximálně 12 žen

CENA: 900 Kč

BONUS! V ceně vstupenky je i aromaterapeutický roll-on na míru v hodnotě 590 Kč

Pro přihlášení prosím vyplňte vaše údaje a jakmile dorazí platba, přijde vám potvrzení mailem.