WORKSHOP

Jak zvládnout stres a najít větší vnitřní klid

snadno a rychle

Praktický online workshop a trénink, během kterého se naučíte nejen techniky, jak zvládat náročnější nebo stresové situace, abyste získaly větší vnitřní klid a pohodu, ale naučíte se i to, jak posílit svoji sebejistotu a sebedůvěru

Nejistota, napětí, stres...

Strašáci, kteří na nás vykukují zpoza každého rohu. Asi je znáte celkem dobře, že? Takže vás vlastně nemusím moc představovat. Možná, že je dokonce znáte až moc důvěrně a potkáváte se s nimi častěji, než by bylo zdrávo. Aniž byste chtěla a aniž byste je ve svém životě jakkoli vyhledávala. Jenže, co s nimi? Dá se jich vlastně nějak zbavit, když…

Věřte mi! Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně existuje způsob, jak se i vy můžete cítit klidnější, jistější a vyrovnanější. A jak se můžete naučit řešit i náročné stresové situace s chladnou hlavou a s větší sebejistotou.

To, že se vám třeba právě teď nedaří zvládat náročnější situace nebo stres levou zadní ještě neznamená, že to nejde nebo že se to nemůžete naučit!

Jen si zkuste představit, jaké by to bylo, kdyby…

Když jsme pod tlakem, ve stresu nebo se ocitneme v nějaké nečekané situaci, často se začne projevovat naše nízká sebedůvěra a nejistota, které nám v řešení zrovna nepomáhají, ale spíš ještě více ubližují.

Někdy se nemůžete úplně vyhnout situacím, které jsou náročnější nebo stresující. Když se ale naučíte, jak posílit svoji vnitřní sebejistotu a stabilitu a naučíte se, jak se stresem pracovat, aby vás neovládal, najdete ve svém životě mnohem větší klid a budete žít s radostí a větší lehkostí. 

A já vám ukážu, jak na to!

Jmenuju se Vlaďka

a pomáhám ženám získat větší sebedůvěru a najít rovnováhu v osobním i pracovním životě, aby se dokázaly cítit dobře nejen jako ženy, ale cítily spokojenost i v dalších oblastech svého života. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a vytvořit si takový život, který je bude opravdu bavit.

Jako ženy hrajeme ve svých životech spoustu životních rolí. A já jsem si naprosto jistá, že si z nich nemusíte vybírat, kterou zrovna chcete žít. Můžete se cítit sebevědomě jako ženy, můžete být dobré mámy, manželky, partnerky nebo kamarádky. Můžete být spokojené samy se sebou, prožívat harmonické vztahy a zároveň mít dobrou práci nebo být skvělé v podnikání. Není to otázkou volby, ale změnou nastavení vašeho myšlení a nalezení vnitřní spokojenosti, sebejistoty a rovnováhy. 

Jsem profesionální Life & Byznys kouč a jsem také členem ICF (Mezinárodní federace koučů). Koučování považuji za velmi účinný a silný nástroj, který vám pomůže zbavit se svých mentálních bloků a limitujících přesvědčení a rozvinout tak naplno svůj potenciál. Díky speciálním nástrojům a technikám získáte větší vnitřní sebejistotu i rovnováhu v osobním a pracovním životě, abyste si mohly začít tvořit život, který bude přesně podle vašich představ.  

Co se na workshopu naučíte?

Díky všem technikám a strategiím, které se naučíte, budete umět nejen omezit stres, ale především získáte i větší sebedůvěru a vnitřní jistotu.

jste připravená?

Jak to bude probíhat a kolik to celé stojí?

Celý workshop bude sice online, ale bude zároveň hodně interaktivní, takže žádná nudná teorie, u které budete usínat, ale pouze praktické tipy, triky a konkrétní cvičení nebo strategie. Během workshopu tak získáte praktické dovednosti, které můžete ihned aplikovat do vašeho každodenního života, jak v osobní, tak pracovní sféře. Dostanete i pracovní sešity, do kterých si můžete zapisovat a dělat poznámky, a které můžete neustále využívat v různých situacích.

DATUM KONÁNÍ:  15. března 2022 

ČAS:  18:00 – 20:00

POČET ÚČASTNÍKŮ:  maximálně 25 žen

CENA: 990 Kč

Pro přihlášení prosím vyplňte vaše údaje a jakmile dorazí platba, přijde vám potvrzení mailem.