Získejte větší sebevědomí

a začněte si konečně víc věřit.

Míra vlastní sebehodnoty a to, jak si samy sebe vážíme a jak moc si věříme, má zásadní vliv na všechny oblasti našeho života. Nízká sebedůvěra dokáže výrazně zamávat nejen s vaším sebepřijetím a seberealizací v životě, ale dokáže vám pošramotit i vztahy a negativně ovlivnit profesní růst včetně oblasti peněz

Chcete se z tohohle bludného kruhu vymanit a být si konečně jistější samy sebou?

Pomocí naprosto praktických a srozumitelných technik vám ukážu, jak přesně na to. Už za hodinu vašeho času.

Série tří praktických online workshopů na téma SEBEVĚDOMÍ.

Sebevědomí a moje vlastní já

Přestaňte se konečně (zbytečně) podceňovat, naučte se vážit si samy sebe a konečně si taky víc věřit. V rámci webináře se budeme věnovat nejen tématům sebevědomí, sebedůvěry a vlasní sebehodnoty, ale zjistíte taky, jak dojít k většímu sebepoznání a sebepřijetí. Zároveň se podíváme i na to, odkud nízká sebedůvěra pramení a jaký vliv na ní mají vaše zkušenosti a zážitky z dětství. Naučíte se, jak se negativními zkušenostmi a minulostí vyrovnat a jak se zbavit limitujících vzorců, které vám neslouží. Ukážu vám také naprosto praktické a ověřené techniky a nástroje, díky kterým sebedůvěru skutečně posílíte a budete si ji dlouhodobě upevňovat a budovat.

Termín konání: 13. října v 19:00 

Sebevědomí a vztahy

Mít spokojený a naplněný partnerský vztah je asi přáním každé ženy. A pokud v tuhle chvíli ve vztazích tápete, máte za sebou různá zklamání nebo byste si jen přála ten současný vztah zlepšit, je tenhle webinář přesně pro vás. Ukážeme si, jak posílit vaši sebedůvěru právě v partnerském vztahu, aby si vás vážil nejen váš partner, ale abyste si vážila i vy sama sebe. Probereme, jak efektivně ve vztahu komunikovat, jak řešit konflikty, jak se naučit říkat si o svoje potřeby a také, jak rozpoznat, kdy je vztah toxický.

Termín konání: 25. října v 19:00

Sebevědomí a peníze

Vnitřní nastavení ohledně peněz je jedno velké téma a není pochyb, že i tady hraje zásadní roli vaše míra sebedůvěry. Peníze a říkání si o peníze totiž dost úzce souvisí s vaší sebehodnotou a s tím, jak moc samy sobě věříte. Proto pojďte zbořit všechny ty negativní limity a přesvědčení ohledně peněz, které vás brzdí. Ukážu vám, že i vy můžete mít práci, která vás bude bavit a kde budete spokojená, a že i vy můžete vydělávat dostatek peněz, aniž byste se musela sedřít z kůže.

Termín konání: 8. listopadu v 19:00

VÝHODNÝ TROJBALÍČEK

Získejte všechny tři workshopy za zvýhodněnou cenu. V balíčku automaticky získáváte prodlouží přístup ke všem záznamům na celé tři měsíce.

Jak to bude probíhat?

Každý workshop bude probíhat živě v daný, abyste se mohly během workshopu ptát na to, co vás zajímá. Vždy v den konání dostanete link a všechny informace, kde se můžete připojit. 

Ke každému workshopu získáte automaticky záznam na dobu 30 dnů.

V případě zakoupení výhodného balíčku získáváte prodloužený přístup na 90 dnů.  

Jmenuju se

Vlaďka

Jsem profesionální kouč, trenér nastavení mysli a lektorka kurzů pro ženy.

Pomáhám ženám najít větší vnitřní sebejistotu, objevovat jejich schopnosti a dovednosti a posilovat důvěru v sebe sama, aby dokázaly s odvahou kráčet vpřed a žít život, ze kterého si nemusí brát dovolenou. Ukazuju jim cestu, jak i ony mohou být spokojené samy se sebou, realizovat se ve svém profesním životě, zažívat úspěchy, plnit si svoje sny a zároveň mít dost času na sebe, na rodinu a prožívat harmonické vztahy.

Kdo jsem já?

clients who trust us

“The lawyers at this firm are very professional and talented. They always impress me with their knowledge and dedication.”

mark Dixon

Truva Properties LLC, Founder

“We have been working with the firm for over 15 years. They handle all of our company needs and we’ve never been let down. Highly recommended.”

Phillis Reed

Gloritech Inc., VP Operations

“Jenna was so compassionate and really seemed to care about my case! She was so nice to work with and helped me get the results I wanted!”

sara Barker

Personal Injury Client

speak with a lawyer for free

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet elit, sed Fingill vitae, eleifend acer sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, ridiculus mus.