5denní online kurz

Jak získat zpátky

svoje sebevědomí

Speciální trénink, během kterého se naučíte, jak najít víru v sebe sama, jak posílit sebedůvěru a najít konečně odvahu žít život přesně podle svých představ. A to všechno za pouhých pět dní! 

Vaše ideální představa o životě možná kdysi vypadala nějak takhle…

Chtěla jste se cítit spokojená sama se sebou, mít dostatek času sama pro sebe, prožívat harmonické a láskyplné vztahy, dělat práci, která vás opravdu baví a naplňuje…  

...a mít odvahu a možnosti plnit si svoje nejtajnější sny.

Jenže!

Vaše realita vypadá aktuálně nějak takhle...

Ale co když to takhle nemusí být?

Co když i vy můžete žít život, který jste si vždycky přála? Takový, který vás bude bavit a budete se cítit opravdu šťastná a spokojená. Život, ve kterém budete prožívat harmonické vztahy, dělat to, co vás baví, a konečně si plnit svoje sny.

Prozradím vám jednu věc, kterou jsem si naprosto jistá!

Bez ohledu na to, kde jste právě teď, v jaké se nacházíte životní nebo finanční situaci, jak vysoké nebo nízké je vaše sebevědomí nebo jak jsou na tom vaše vztahy, i vy máte tu jedinečnou schopnost vytvořit si život, který doopravdy chcete. 

Jste totiž mnohem silnější, než si myslíte.

Život vám nabízí mnohem víc...

Možná si dokonce někde ve skrytu duše říkáte, že tohle přece nemůže být všechno, co vám život nabízí. A taky, že není! I vaše sny se můžou stát skutečností.

Jen si to zkuste představit. Co kdyby váš život vypadal nějak takhle…

Ale mám pro vás jednu dobrou zprávu!

Na to, abyste mohla začít žít lepší život nemusíte čekat až budete mít spoustu peněz, větší vzdělání, lepšího partnera, jinou minulost nebo něčí povolení. Potřebujete jen návod.

Návod, který vám hned teď pomůže dostat se z místa kde jste, na místo kde chcete být.

Představuji vám

5denní výzvu

Jak získat zpátky

svoje sebevědomí

Speciální výzva, během které se naučíte, jak si začít zase věřit, dojdete k většímu sebepoznání a hlavně pochopíte (a uvěříte), že i vy můžete uspět a opravdu můžete žít život přesně podle svých představ. A to všechno za pouhých pět dní!

Výzva běží vždy od pondělí do pátku. Každý den pro vás bude připravena jedna lekce, ve které se zaměříme vždy na jednu konkrétní strategii, kterou se daný den naučíte. Celou lekci budete mít k dispozici ve formě videa a audio nahrávky, abyste mohla studovat kdykoli a kdekoli. Zároveň dostanete každý den připomenutí mailem, ve kterém krom jiného budete mít připraveny další instrukce a motivaci, jak danou lekcí projít co nejlépe a vytěžit z ní maximum. 

Ke každé lekci také dostanete praktické pracovní sešity, které vás krok za krokem povedou k většímu sebepoznání a navedou vás, jak začít naučené strategie používat ve svém každodenním životě. 

A ke všem materiálům máte neomezený přístup až do konce vašeho života!

Jste připravena na změnu?

Co se během 5 dnů naučíte?

Na konci 5ti denního kurzu...

…se budete cítit mnohem sebevědomější, dojdete k většímu sebepoznání, objevíte svoji hodnotu a budete vědět, kam chcete v životě směřovat a jak můžete dosáhnout svých cílů. 

Zní to skvěle!

A kolik to vlastně stojí?

Když se přihlásíte právě teď dostanete celkem 5 výukových videí a audio nahrávek a na každý den několik praktických pracovních sešitů v pdf, které budete mít k dispozici ke stažení.

Přístup ke všem materiálům máte na celý život a každý další bonus nebo aktualizaci budete mít automaticky ZDARMA!  

Hodnota celého obsahu a všech materiálů je 9000 Kč. Ale vy zaplatíte pouze zlomek ceny!

Bez ohledu na to, kde jste právě teď a v jaké fázi vašeho života se nacházíte, si jsem naprosto jistá, že jste na správném místě. Zároveň je mým velkým přáním, aby se do výzvy mohla zapojit opravdu každá žena, které se chce ve svém životě posunout a která chce (nebo potřebuje) posílit svoji sebedůvěru. Proto za celou výzvu a všechny materiály zaplatíte pouze zlomek ceny.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU JE MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO.

To, že jste si dosud nesplnila některé svoje sny nebo nejste v životě tam, kde byste chtěla být, není vaše vina. Není to tím, kdo jste, kde nebo v čem jste vyrůstala, jakou máte minulost nebo jaká je vaše finanční situace. Nikdo z nás se totiž nenarodil s manuálem, jak žít svůj nejlepší život. Ale všichni máme možnost ho mít. Všichni si můžeme svůj život vytvořit přesně takový, jaký ho chceme mít. Musíme se jen naučit, jak na to.

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude opravdu bavit.

Jsem lékárník ve výslužbě, life kouč, online markeťák, lektorka kurzů pro ženy a kreativní duše, která musí neustále něco vymýšlet a tvořit. Rukama i hlavou. Jsem přesvědčená o tom, že to, jak se cítíte zvenku má zásadní vliv na to, jak se cítíte uvnitř, a naopak. Proto jsem se rozhodla, že chci pomáhat dalším ženám, aby se cítily skvěle nejen po své fyzické stránce, ale aby získaly i větší sebevědomí a sebedůvěru, objevily svůj potenciál a našly cestu k lepšímu životu. Já sama jsem si celou tuhle cestu vyzkoušela na vlastní kůži a vím, že změna je možná. Přesto se každý den se učím něco nového, rozšiřuji si svoje obzory, vzdělávám se a hledám cesty, jak žít tak, aby to mělo opravdu smysl. A to všechno se teď snažím předávat dál.