fbpx

transformační ONLINE kurz

Spokojená v jídle

a šťastná ve svém těle

Praktický kurz, který změní váš pohled nejen na jídlo a hubnutí, ale především na vaše tělo a jeho vnímání. Krok za krokem vás dovede ke svobodě a rovnováze v jídle a k přijetí svého vlastního těla, abyste se konečně cítila šťastnější, sebevědomější a plná života.

transformační ONLINE kurz

spokojená v jídle

a šťastná ve svém těle

Praktický kurz, který změní váš pohled nejen na jídlo a hubnutí, ale především na vaše tělo a jeho vnímání. Krok za krokem vás dovede ke svobodě a rovnováze v jídle a k přijetí svého vlastního těla, abyste se konečně cítila šťastnější, sebevědomější a plná života.

Teorii, jak má vypadat zdravý jídelníček, máte nejspíš zmáknout celkem do detailu, jenže praxe už je trochu jiná.

Vždycky na chvíli zatnete zuby, odhodláte se, vydržíte a možná se i dostaví nějaké výsledky, ale nikdy ne na dlouho. 

Příště to zkusíte znovu a možná trochu jinak, ale octnete se zase na začátku. 

A tak se motáte v bludném kruhu, kdy jdete z extrému do extrému, a výčitky z jídla, neustálé myšlenky, co vlastně jíst, a nespokojenost s vlastním tělem se staly součástí vašeho života. 

Chcete to změnit, ale JAK, když už jste zkoušela vážně úplně všechno a už vám dochází motivace? 

jenže ve výsledku nejde vůbec o to, jak upravit jídelníček. Jde především o změnu nastavení ve vaší hlavě. změnu, díky které přestanete brát jídlo jako nepřítele a pochopíte, že cesta ke svobodě v jídle, nižší váze a k přijetí vlastního těla nevede přes diety a restrikce, ale právě naopak. 

Možná si ale teď říkáte, že...

…každá taková změna je vždycky hodně zdlouhavá a náročná a vy stejně nemáte záruku, že se to podaří.

nemáte ani tušení, jak by šlo změnit nastavení ve vaší hlavě, když možná ani nevíte, co vás vlastně brzdí. 

…se prostě necítíte dobře ve svém těle, ale už jste vystřídala tolik diet a zažila tolik jo-jo efektů, že už se vám nechce znova riskovat další zklamání.

…dosáhnout svojí vysněné váhy a mít hezkou postavu nejde bez toho, aniž byste se nemusela pořád hlídat nebo omezovat v jídle, dřít dlouhé hodiny v posilovně. A na to vy nemáte čas, chuť, ani energii. 

…vy zkrátka neumíte jíst pravidelně, často máte chutě na sladké a většinou dlouho u ničeho nevydržíte, takže šance na úspěch je asi vážně malá.

…je možná jednodušší smířit se s tím, že už se vám to nikdy nepovede zlomit a změnit, protože vy nemáte dostatečně silnou vůli ani motivaci

Tohle všechno by se mohlo zdát jako celkem logické argumenty, které vaší hlavě namlouvají, že vy už se zkrátka budete navždy trápit s jídlem a se svojí postavou. ALE TO SE DÁ VŠECHNO ZMĚNIT.

A je úplně normální, že máte pocit, že tohle přece změnit nejde nebo že vy zkrátka nevíte jak.

Jediné, co ale v tuhle chvíli potřebujete vědět je to, jestli TO ZMĚNIT CHCETE. A pokud ano, já vám k tomu dám podrobný návod, všechny potřebné nástroje a ukážu vám cestu, jak i vy můžete jíst naprosto bez výčitek, omezování a dostat se tak na takovou váhu, ve které se budete cítit dobře a budete mít konečně ráda svoje tělo.

Vladi, chtěla bych ti moc poděkovat. Tvůj kurz mi otevřel oči a konečně mě přiměl dívat se na jídlo především jako na zdroj výživy pro své tělo a způsob, jak udržovat pevné zdraví. Strašně se mi líbí, že v kurzu nešíříš žádné bláboly, ale předáváš fundované informace ve srozumitelné formě, které mi pomohly srovnat si přístup k jídlu i ke svému tělu a konečně spoustu věcí pochopit. 

Tereza D.

Celý život jsem držela různé diety. Bylo to pořád nahoru dolu. Co jsem zhubla, to jsem zase nabrala. Mám pocit, že se to postupem času stalo součástí mého života a už jsem si ani nedovedla představit, že existuje nějaká cesta, jak z toho ven. Pak jsem ale narazila na Vlaďku. Její příběh i přístup k celému stravování se mi strašně líbil. Poprvé po několika letech jsem měla pocit, že to není fuška a že se nemusím do ničeho nutit nebo si něco zakazovat. Najednou jsem cítila obrovskou svobodu v jídle. Ještě nejsem na konci své cesty, ale už teď vím, že kurz a spolupráce s Vlaďkou bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat
Mirka B.

Jmenuju se Vlaďka!

Jsem profesionální kouč, farmaceut a výživový poradce a pomáhám ženám, jak vypadat dobře zvenku a cítit se co nejlépe uvnitř. A nezhuntovat si u toho svoje zdraví nebo psychiku! 

Ukazuji ženám cestu, jak správně pečovat o svůj zevnějšek, dobře živit svoje tělo a zbavit se všech negativních bloků a přesvědčení, které je brzdí, aby tak dokázaly získat větší sebedůvěru a našly odvahu být samy sebou a žít život, který je bude bavit.

Během několikaletých zkušeností jsem si ověřila, že cesta ke zdravému přístupu k jídlu, ke svému tělu a k lepšímu pocitu, nevede přes přísné zákazy, restrikce nebo hladovění. Žádný z těchto systémů není totiž dlouhodobě funkční a udržitelný. Není potřeba si něco odpírat a mít výčitky z jídla. Někdy totiž stačí změnit opravdu jen drobnosti a výsledky jsou okamžité. Jde jen o to pochopit pravidla, naučit se poslouchat svoje tělo a dát si šanci na změnu. A co je nejdůležitější! Zbavit se negativních emocí, přesvědčení a nastavit si správný přístup v hlavě. 

Mým cílem není vás zahltit teoretickými poučkami, ale ukázat vám konkrétní, praktické a odborně podložené návody a doporučení, které vedou ke změně a pomohou vám zlepšit vaše zdraví.

Proč doteď nic nezafungovalo?

Většina žen totiž dělá jednu zásadní chybu.

V okamžiku, kdy nejsou spokojené samy se sebou a se svým vzhledem nebo váhou, začnou hledat různé a “zaručené” návody na internetu, sociálních sítích nebo časopisech ve snaze zhubnout, vyřešit problémy a cítit se líp. Jsou ochotné vynaložit nemalé peníze za různé produkty, které vlastně ani nepotřebují, a které jim ve výsledku žádnou pozitivní změnu nepřinesou. Nebo alespoň ne dlouhodobě. Jediné co se pak dostaví je pocit frustrace, zklamání a ony jsou zase na začátku.

Je vám to trochu povědomé? 

Tohle motání v bludném kruhu nikam nevede. Je to neustálé vyhazování peněz a obrovská ztráta nejen vašeho času, ale i energie a (pojďme si to říct narovinu) i vašeho psychického zdraví.

Žádná změna nebude nikdy trvalá, pokud zároveň neuděláte změnu ve svojí hlavě. Můžete tisíckrát zhubnout a dokonale pečovat o svůj zevnějšek, ale když vám vaše hlava bude pořád namlouvat, že jste k ničemu a že jste zase selhala, sebevědomá se opravdu nikdy cítit nebudete.

Mám pro vás ale řešení...

...které se osvědčilo už více než 200 ženám.

Takové, které bude respektovat vás, váš životní rytmus, veškeré změny, potřeby a zajistí vám výsledky do konce vašeho života.

Pokud vám totiž doteď něco nefungovalo, možná tušíte, že je potřeba udělat něco jinak. A nejlepší cestou k úspěchu je začít dělat postupné kroky, které jsou pro vás příjemné, nenásilné a absolutně přirozené. A vy si je budete užívat. K tomu vám ale nepomůže návod z Instagramu, ale ověřené a odborně podložené nástroje a praktiky, které vedou k reálné změně a které opravdu fungují.

Dám vám komplexní návod, ve kterém se naučíte jak změnit svůj zevnějšek a zároveň vymazat negativní myšlenky z hlavy, a konečně zažijete tu změnu na vlastní kůži.

Chcete taky zažít ten pocit, že...

….nemusíte trávit hodiny v kuchyni přípravou jídla a neustále kontrolovat každé sousto.

….jste konečně našla svobodu a rovnováhu v jídle, nemusíte si nic vyčítat ani výrazně zakazovat a konečně jste se dostala na svoji vysněnou váhu.

…se konečně cítíte skvěle ve svém těle, jste zdravá a plná energie.

…se cítíte sebevědomá a spokojená sama se sebou.

…se zlepšily vaše vztahy, mezi lidmi jste si jistější a dokážete se projevit, protože znáte svoji hodnotu.

PŘESNĚ TAKHLE SE MŮŽETE CÍTIT UŽ ZA 6 TÝDNŮ!

Na základě mých dlouholetých zkušeností a zpětné vazby mých klientek jsem pro vás připravila...

transformační online kurz

Spokojená v jídle

a šťastná ve svém těle

Během 6 modulů vás postupně provedu, jak krok za krokem najít cestu ke svobodě a rovnováze v jídle a k přijetí svého vlastního těla, abyste se konečně cítila šťastnější, sebevědomější a plná života.

Propojíme nejdůležitější oblasti vnitřní a vnější ženské krásy, které vám zajistí trvalou změnu. Na těle i na duši. Do hloubky probereme:

4x skupinový koučink

Během 6 týdnů se budeme společně potkávat na skupinových video callech, abyste dokázala všechno, co se naučíte zavést do praxe a viděla skutečně výsledky.

6 týdnů uzavřená fb skupina

V uzavřené facebookové skupině vám budu po celou dobu trvání kurzu podporou a budu k dispozici pro případně dotazy. Takže na to rozhodně nebudete sama!

1x individuální koučink

Abyste dosáhly maximálních výsledků a byly si jisté tím, že všechno, co se naučíte budete umět aplikovat do praxe, máte možnost i individuální koučinku.

Už nic nezkoušejte, dovolte si konečně vystoupit z toho bludného kruhu a zažijte opravdovou změnu, kterou si zasloužíte. Díky osvědčeným technikám a odbornému přístupu.

Tak jako to zažily na vlastní kůži už stovky žen!
A když to dokázaly ony, zvládnete to i vy!

Do kurzu jsem se přihlásila hned, jak ho Vlaďka spustila a stále se k materiálům vracím. Některá videa bych měla opravdu poslouchat každý den a úplně jsem se v nich našla. Pracovní sešity začaly tvořit můj téměř každodenní režim, protože najednou vidím cestu, jak se s věcmi vypořádat, co dělat. Najednou mi někdo dal návod „JAK“… Ať už jak si vytvořit svůj akční plán nebo jak se vypořádat s tím, co aktuálně řeším, jak se dostat z toho bludného kruhu a najít cestu pryč. Po mě je alfou a omegou přeměna negativních myšlenek a přesvědčení. To přesně to, co jsem potřebovala. Už teď můžu říct, že rozhodně došlo ke změnám v mém myšlení a jít do kurzu bylo tím nejlepším rozhodnutím, jaké jsem mohla udělat.

Tereza D.

Někdy může člověk navenek působit sebevědomě a sebejistě, ale uvnitř se v něm může odehrávat boj, který nikdo nechápe. Já osobně jsem zkusila všechno možné včetně psycholožky, ale pořád jsem se necítila dobře. Pokud člověk nemá rád sám sebe, nevěří si a není si sám sebou jistý, jedinou možností, kterou má je, že si řekne o pomoc. A věřte mi, ne vždy je to snadné. Proto bych chtěla moc poděkovat Vlaďce za její kurz i koučink. Opravdu mi otevřela oči! Jsem ráda, že se můžu ke kurzu stále vracet. Vím, že mě čeká ještě dlouhá a nelehká cesta, ale díky osobní podpoře Vlaďky a všemu, co je v kurzu jsem dostala do ruky mapu a už vím, kudy se dát. 
Takže Vladi, děkuji za vše a mám radost, že i já jsem se dostala na cestu #zazivotkrasnejsi!
Zuzka J.

Jsi nejlepší člověk jakého znám. Moc děkuju za celý projekt Za život krásnější. Otevírá mi oči a pomáhá mi bý takovou, jaká chci být. Dodáváš energii a naději. Děláš prostě skvělou práci a pro mě jsi obrovským vzorem. Pokračuj prosím v tom, co děláš. Plno tvých rad a slov mi pomohlo v nelehkých situacích, abych se cítila lépe. Děkuju ti za všechno. 

Bára F.

Vždycky jsem měla pocit, že jíst a vařit zdravěji je hrozně náročné a zdlouhavé. Obzvlášť, když máte rodinu a dvě děti. Vlaďka mě ale přesvědčila o naprostém opaku. Naučila mě základy, jak správně jídlo poskládat, a dala mi inspiraci i spoustu tipů na rychlé a zdravé večeře, které chutnají celé rodině. Což vlastně zásadně změnilo naše fungování doma, protože jsme se naučili jíst společně u jednoho stolu. Já sama jsem se naučila vnímat jídlo fakt úplně jinak a mnohem víc pozitivně. Přestala jsem se trápit tím, co nebo kdy mám jíst. Naučila jsem se víc vnímat svoje tělo a jeho potřeby. A cítím se prostě skvěle! Takže, Vladi, děkuju.
Jana Š.

Po absolvování celého kurzu...

TOHLE NENÍ JEN OBYČEJNÝ KURZ

Co všechno se v kurzu naučíte?

01

JAK SI NASTAVIT STRAVOVACÍ REŽIM A JÍDELNÍČEK PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB

Naučíte se, jak si sestavit takový stravovací režim a jídelníček, který vám bude vyhovovat a posune vás na svoji „spokojenou“ váhu, aniž byste se musela trápit hlady nebo držet nesmyslné diety. 

 • Pochopíte, jak přesně funguje vaše tělo, a naučíte se mu více naslouchat.
 • Naučíte se vše o cukrech, tucích a bílkovinách. Zjistíte, že vaše tělo potřebuje všechny tři a budete mu je pravidelně dopřávat. Bez výčitek a omezování. 
 • Zjistíte vše o dalších výživových směrech jako je keto, paleo, low carb, přerušovaný půst a další. Ukážeme si všechna pro i proti, abyste v tom měla jasno.
 • Najdete i návod na to, jak přesně vybírat konkrétní potraviny a jak si nastavit takový stravovací režim, který bude vyhovovat přesně vašim individuálním potřebám – ať už chcete hubnout, přibrat nebo si váhu udržet.
 • Pochopíte, že není potřeba si některá jídla zakazovat. Proniknete více do tématu intuitivního stravování.
 • Budete mít mnohem více energie, dostanete se do lepší kondice a začnete se cítit skvěle.

02

JAK ZMĚNIT NASTAVENÍ V HLAVĚ A ZÍSKAT VĚTŠÍ SEBEDŮVĚRU

Naučíte se, jak zmapovat a zároveň změnit všechny limitující bloky a negativní přesvědčení, které brání dosažení vašich cílů a vnitřní spokojenosti.

 • Zmapujete svoje emoce, které máte spojené s jídlem, a zjistíte, proč se vám třeba dosud nedaří svoji váhu zlomit.
 • Dostanete přesný návod, jak stanovit svůj cíl, ať už jde o hubnutí nebo cokoli jiného, a jak najít svoji vnitřní sílu a motivaci, která vás dovede k cíli a k úspěchu. 
 • Objevíte všechny svoje bloky a negativní přesvědčení, které ve vás spouští pocity méněcennosti, nízkého sebevědomí a udržují vaší dietní mentalitu.
 • Naučíte se všechny tyhle přesvědčení pomocí různých koučovacích nástrojů a technik vycházejících z kognitivně-behaviorální terapie a kineziologie změnit. 
 • Dostanete nástroje, jak se opravdu posunout z místa a dosáhnout skutečné a trvalé změny.

03

JAK PŘIJMOUT SVOJE TĚLO A ZAČÍT SE MÍT OPRAVDU RÁDA

Proniknete více různých technik, jak zharmonizovat tělo, mysl i duši a mít konečně ráda svoje tělo. 

 • Naučíte se víc naslouchat svému tělu a jeho potřebám tím, že propojíte tělo, mysl i duši. 
 • Osvojíte si dovednost rozpoznávání a vnímání hladu, abyste dokázala zvládat i emočně vypjaté nebo více stresující momenty.
 • Zjistíte, jak se osvobodit od hodnocení, posuzování a pocitů viny z vlastního těla.
 • Díky různým technikám a cvičením se naučíte, jak mít ráda svoje tělo a dojít k jeho přijetí.
 • Objevíte, jak najít cestu k aktivnímu pohybu tak, aby vás to bavilo a měla jste z toho radost.  
 • Budete mít mnohem více energie, dostanete se do lepší kondice a začnete se cítit skvěle. Konečně se naučíte mít ráda svoje tělo.

Bonusy!

NEUSTÁLE PROGRAM obohacuji o nové materiály a bonusy, které vám JEŠTĚ VÍCE POMOHOU NA CESTĚ KE KRÁSE.

Hodnota všech bonusů je 5000 Kč a vy je ode mě ke kurzu dostanete úplně ZDARMA.

Další Velká výhoda, která vám udělá určitě radost!

Celý online kurz je váš až do konce vašeho života

Můžete se ke všem materiálům a lekcím neustále vracet a studovat podle vašich časových možností a změn v životě tak, jak vám to bude vyhovovat. Navíc! Jakmile do kurzu přidám další bonus nebo lekci, máte ji automaticky ke kurzu ZDARMA

to zní skvěle!

Jaká je celková cena?

Ještě si to shrneme…

Tohle všechno je součástí online kurzu:

6 nabitých modulů

Dostanete všechny potřebné nástroje k tomu, abyste se konečně cítila krásnější, sebevědomější, zdravá a plná energie. Váš život dostane úplně jiný rozměr.

Přípravný workshop

Získáte přístup i k přípravnému workshopu a třem videím, kde se dozvíte, proč se pořád motáte v kruhu a jak opravdu začít jinak.

Audio, video i skripta

Ke všem lekcím máte video i audio, abyste mohla studovat opravdu kdykoli a kdekoli. Zároveň dostáváte i skripta v pdf ke stažení, která můžete mít stále při sobě.

Soubor receptů a jídelníčky

Dostanete soubor receptů, které se dají uvařit do 30 minut, i recepty na sladkosti a mlsání. Zároveň získáte ukázkové jídelníčky.

Pracovní sešity a úkoly

K tomu, abyste mohla jednotlivé techniky začít zavádět do praxe a každodenního života, máte k ruce na pomoc pracovní sešity, které vás povedou.

Hodnotné bonusy

Další 4 hodnotné bonusy v podobě praktických návodů, tipů a videí, které vám pomohou ještě víc si rozšířit obzory a podpoří vás na cestě ke kráse.

Celý online kurz je váš až do konce vašeho života

Můžete se ke všem materiálům a lekcím neustále vracet a studovat podle vašich časových možností a změn v životě tak, jak vám to bude vyhovovat. Navíc! Jakmile do kurzu přidám další bonus nebo lekci, máte ji automaticky ke kurzu ZDARMA

Přestaňte už konečně pořád něco testovat a zažijte opravdovou změnu.

Tohle je totiž investice do vaší vlastní budoucnosti. 

Investice do vaší krásy, sebevědomí a zdraví, která vám vydrží do konce vašeho života. 

teď je ten správný čas! 

Aktuální zvýhodněná cena pro vás je 2 490 Kč

Díky kurzu si ušetříte nejen spoustu peněz za zbytečné diety, které vám vůbec nefungují, ale ušetříte si taky spoustu nervů a hlavně (!) si nebudete ničit zdraví!

Jak to bude probíhat prakticky?

Jakmile se přihlásíte a dorazí platba, přijdou vám přístupy k přihlášené a můžete hned začít studovat. V jednotlivých modulech na vás čekají lekce týkající se všech tří témat – jídla, nastavení v hlavě i přijetí vlastního těla. Současně s nimi dostanete vždy praktické sešity a úkoly, abyste vše, co se naučíte mohla hned zavádět do praktického a každodenního života.

Půjdeme postupně od základů až po pokročilejší techniky a témata. Vše na sebe navazuje, aby změna byla postupná, ale zároveň přirozená a trvalá

Lekce máte ve formě videí, audio nahrávek nebo skript, abyste mohla studovat opravdu, kdykoli a kdekoli. Učební skripta jsou ke každé výukové lekci, abyste si je mohla stáhnout a vytisknout a mít je tak neustále při ruce, když je budete potřebovat. Zároveň v kurzu najdete i pracovní sešity s praktickými úkoly a na zapisování vašich poznámek.

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů