Online kurz

KRÁSNÁ A ZDRAVÁ PLEŤ

krok za krokem

Kurz pro všechny ženy, které chtějí porozumět svojí pleti, zbavit se všech nedokonalostí a zpomalit proces stárnutí. Během kurzu se naučíte vše potřebné k tomu, abyste měla krásnou a zářivou pleť a cítila se spokojená sama se sebou, aniž byste musela trávit hodiny u zrcadla nebo za kosmetiku utratit majlant.

Napadá vás občas, že...

…byste si přála mít hezkou a zdravou pleť, ale nebaví vás pořád zkoušet další a další produkty, utrácet za ně nekřesťanské peníze, abyste nakonec stejně zjistila, že vám vůbec nefungují a nepřináší výsledky, jaké byste chtěla?

…byste chtěla zpomalit proces stárnutí a naučit se o svojí pleť pečovat správně, ať je pátek nebo svátek, protože se chcete cítit dobře a spokojená sama se sebou?

V TOM PŘÍPADĚ JSTE TADY SPRÁVNĚ!

Naučím vás totiž nejen to, jak dokonale porozumět svojí pleti, ale i to, jak o ní správně pečovat a jak vybírat takové produkty, které vám budou opravdu fungovat a přinášet výsledky, které uvidíte nejen vy, ale i vaše okolí! 

A už za 4 týdny se budete cítit sebevědomější a spokojená sama se sebou! 

Možná se vám ale honí hlavou, že…

Nebo si říkáte, že...

Jestli se v tom alespoň trochu poznáváte a odpověděla jste si na nějakou otázku “ANO”, jste tady správně! Mám pro vás totiž řešení, jak z toho ven. A naučím vás, jak přesně na to!

Po krásné a zdravé pleti touží asi každá z nás. Má to totiž zásadní vliv na naše sebevědomí. Ale nebudeme si nic nalhávat. Nejde tady jenom o parádu nebo o dobrý pocit. Jde tady taky o zdraví.

To, že v téhle disciplíně trochu tápete není vaše vina. Nikdo nás totiž správné péči o pleť nikdy neučil, ale to všechno se teď může změnit. A stačí k tomu tak málo!

Milá Vlaďko, už dlouho se chystám ti napsat. Díky kurzu jsem se naučila nejen to, jak o pleť správně pečovat, ale konečně jsem jí pochopila. Mám pleť teď tak hezkou, že si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem se takhle cítila. A nejlepší na tom je, že vždycky bezpečně poznám, kdy moje pleť potřebuje jiný přípravek nebo důkladnější změnu v rutině. Žádné rady v časopisech, na internetu nebo od influencerek se nevyrovnají tomu, co jsem se naučila u tebe v kurzu. Moc děkuji a přeju spoustu takhle spokojených studentek.   

Věrka K.

Odjakživa jsem tápala v tom, jak se o pleť starat, všude mi radili něco. Jak čistit, čím čistit, sérum, tonikum, krémy… Ve všem jsem měla hrozný zmatek. Vlaďky kurz a celý její přístup mi pomohl se zorientovat, zjistit, co moje pleť potřebuje a podle toho se o ni starat. Konečně! Zároveň jsem si ale srovnala stravování a cítím se vážně skvěle! Vždycky, když jsem potřebovala poradit nebo s něčím pomoct, trpělivě se mnou všechno probrala, abych našla to nejlepší řešení! Takže děkujuuuu!
Lucie B.

Ruku na srdce

Zkuste si představit, jaké by to bylo...

A co kdybych vám řekla, že tohle všechno není sci-fi, ale že to je skutečnost, kterou už za pár dní můžete pocítit na vlastní kůži? Protože já vás to všechno naučím. A s velkou radostí!

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude bavit. A cítit se u toho krásnější a sebevědomější.

Jsem farmaceut, výživový poradce a Reflection kouč a během své dlouholeté  praxe v lékárně a v kosmetickém průmyslu jsem si prošla různými pozicemi i značkami, vyškolila spoustu profesionálních kosmetiček a vedla nespočet konzultací s mými klientkami. Zjistila jsem ale, že většina žen tápe v tom, jak mají porozumět své pleti a jak s ní vlastně pracovat. 

Mým cílem je ukázat vám, že péče o pleť nemusí být nikterak složitá, když se naučíte několik základních pravidel, a že to nemusí být nuda ani otrava, ani vám nemusí zabrat hodiny. Jde jen o to najít ten správný systém, který vám bude fungovat a pracovat pro vás. Moje rady jsou proto hodně praktické a hlavně komplexní, protože prioritou je pro mě zdravá a pěstěná pleť. A to je mnohem víc, než zakrývat nedostatky make-upem. 

 

Na základě mých dlouholetých zkušeností a zpětné vazby mých klientek jsem pro vás připravila...

ONLINE KURZ

Krásná a zdravá pleť

krok za krokem

Během kurzu vás postupně krok za krokem provedu, jak dokonale porozumět svojí pleti, naučit se o ní správně pečovat a sestavit si takový rituál péče o pleť, který vás bude bavit, bude vám fungovat a přinášet viditelné výsledky. A vy se konečně budete cítit spokojená, krásnější a sebevědomější. Ať je vám 20 nebo 50 let.

V jednotlivých lekcích probereme do hloubky vše od základů až po pokročilé techniky v péči o pleť. Zorientujete se v nepřeberném množství kosmetiky a zjistíte, jak se svojí pletí pracovat a jak o ní pečovat do konce svého života. Aby byla pořád krásná a zdravá.

Už nemusíte utrácet peníze za produkty, které nepotřebujete nebo nejsou pro vás. Ani nemusíte trávit hodiny v koupelně, aby vaše pleť vypadala dobře. Díky osvědčeným technikám a odbornému přístupu se naučíte, jak o svojí pleť pečovat správně a tak, abyste viděla skutečné výsledky.

Tak jako to zažily na vlastní kůži už stovky žen!

Milá Vlaďko, chci ti moc poděkovat za to, co pro nás děláš. Když jsem vstupovala do kurzu o pleti, říkala jsem si, že jestli v budoucnu ušetřím na jiných výrobcích, bude to stát za to. A opravdu to za to stálo! Nejen, že jsem se dozvěděla spoustu věcí o své pleti, ale produkty, které doporučuješ jsou skvělé! Vůbec jsem je neznala a jsou boží. 😊  Pak jsem začala studovat kurz o jídle a díky všem nástrojům, které doporučuješ jsem se naučila, jak pestře a zdravě jíst, zjistila jsem, kde mám potenciál ke zlepšení. Díky zapisování jídla jsem i zjistila, jak moje pleť reaguje na určité potraviny a na pleti je to dost znát.

Ale hlavně, nevím, jak se to stalo, mám se teď mnohem víc ráda, cítím se lépe, sebevědoměji a to jsem ještě nedodělala tvůj kurz sebevědomí. 😄  Fakt moc děkuji, i přesto, že mám po dětech o pár kilo víc než dřív, tak mi to nevadí a jsem se sebou spokojená

Tereza M.

Vždycky jsem měla tak nějak jasno o tom, co si namazat na chleba. Ale co si mazat na obličej, jsem řešila spíš intuitivně. Ne že by mi to bylo jedno, ale neměla jsem čas a kapacitu se ve všech těch krémech orientovat. Pak jsem poznala Vlaďku a ta to vyřešila za mě. Doporučila mi ty správné produkty a poradila, jak mám s nimi a také sama se sebou zacházet. A přihodila triky, které by měla znát každá ženská, a pak také ty, které potřebuju znát jenom já, protože každá jsme originál. Vlaďka je pro mě autorita, jako vystudovaná farmaceutka se dokonale orientuje ve složení a účincích každého produktu, a jako empatická ženská dokáže vybrat a doporučit přesně to, co potřebuju. Jsem moc ráda, že ji mám.

Darina K..

Péči o pleť a o tělo jsem se rozhodla řešit proto, že jsem se podívala na několik svých fotek a zjistila jsem, že zub času se na mě opravdu podepisuje a nechci se mu úplně poddat. Vrásky na čele sice nemůžu úplně odstranit, ale chci se pokusit je alespoň zmírnit. Navíc jsem věděla, že Vlaďka je stejně stará jako já a skoro žádné vrásky nemá, tak jsem si říkala, že to přece musí jít!!! Vím, že Vlaďka má vystudovanou farmacii a vysoká škola tohoto typu je pro mě zárukou, že potřebám těla a chemickým složením výrobků rozumí. Navíc má dlouholeté zkušenosti nejenom z lékárny, ale i z různých dalších oborů. Je pro mě takový „průkopník“. No a taky vlastně vzor toho, k jakému vzhledu bych se chtěla přiblížit.
Spolupráce s Vlaďkou mi přinesla sice trochu vánek (ne vítr!!!) do peněženky, ale hlavně návod, jak o sebe pečovat, a taky zjištění, že ta péče nemusí nutně znamenat hodiny před zrcadlem a v koupelně, ale že stačí pár minut. Naučila jsem se také pravidelnosti a hlavně mě to začalo bavit a přineslo lepší pocit. 
Lucie K.

Delší dobu jsem tápala v tom, jak začít s tou správnou péčí o pleť, měla jsem pocit, že potřebuju všechno – hydratovat, zbavit se nedokonalostí, stáhnout póry a postarat se o první vrásky. Vlaďka mi pomohla najít řád v mé péči o pleť. Líbí se mi, že se Vlaďka dívá na problematiku pleti komplexně a to jak zvenku, tak zevnitř. Už po dvou měsících, co jsem změnila systém péče o pleť, byla má pleť krásně hydratovaná, póry se stáhly a pleť se začala hojit. Vlaďka je člověk, co Vám nenacpe produkty od nejdražší značky, ale chápe a respektuje Vaše finanční možnosti! Spolupráce s Vlaďkou je mi příjemná, nemám pocit, že by mě do něčeho tlačila a vždy mi vše srozumitelně vysvětlí, proto bych ji doporučila všem ženám, aby se cítily sebevědomě, krásně, zdravě a už zbytečně neutrácely peníze za kosmetické nesmysly! 🖤

Bára L..

Když jsem Vlaďku viděla hned jsem si říkala – panebože, jak to dělá, že má tak krásnou čistou pleť? To já chci taky! Navíc jsem začala sledovat její blog a příspěvky na Instagramu a myslím si, že té problematice prostě skvěle rozumí a snaží se najít pro každého individuální řešení tak, aby mu opravdu pomohla. V neposlední řadě jsem prostě chtěla zkusit, jestli mi konečně někdo dokáže pomoct s problémy s pletí, které řeším od svých asi dvanácti let, a zatím mi na ně nic nepomohlo, i když jsem byla i u dermatoložky, na kožním. Teď zkouším nové produkty a pečuji o pleť pravidelně. Velkou výhodou je pro mě to, že můžu s Vlaďkou cokoli prokonzultovat a taky to, že přemýšlí v širších souvislostech – že se ptá i na stravovací návyky, zdravotní problémy atd., aby dokázala poskytnout komplexní poradenství, které by mělo vést ke kýženému výsledku. Taky se mi líbilo, že mi navrhla dvě varianty, kterými pleti pomoct – a nechala na mně, jestli si chci zvolit levnější, nebo dražší variantu. Takže já bych Vlaďku určitě doporučila, protože si myslím, že té problematice opravdu rozumí. Kromě toho má dlouholeté zkušenosti, navíc je v tom oboru vystudovaná. Krom toho prostě věří tomu, co dělá, je upřímná, obětavá a nápomocná. Snažíš se lidi, kteří se na ni obrátí, podpořit v jejich úsilí o vytvoření vlastního lepšího Já.
Jsem strašně ráda, že jsem Vlaďku potkala.
Tereza K.

Po absolvování kurzu budete přesně vědět...

Co všechno vás čeká uvnitř kurzu

Co všechno se v kurzu naučíte?

01

MODUL

Vše o tom, jak funguje kůže a jak jí máte rozumět 

 • Zjistíte, jak vaše pleť funguje, jaké má potřeby a jak na ně máte reagovat.
 • Pochopíte, jak a proč pleť stárne (a že genetika za všechno nemůže ani vás nespasí).
 • Zjistíte, jaký typ pleti doopravdy jste a co vaše pleť v daném věku opravdu potřebuje.

02

MODUL

Základní kroky v péči o pleť

 • Zjistíte, jaké jsou základní kroky v péči o pleť a jaký mají v celkové péči vliv nebo proč jsou pro vás důležité.
 • Naučíte se sestavit si takový rituál péče o pleť, který bude odpovídat nejen vašim potřebám, ale i tomu, co potřebujete na svojí pleti vyřešit. 
 • Budete s jistotou vědět, které kroky v péči o pleť jsou pro vás zásadní, jak je správně máte dělat a objevíte proč vaše rutina třeba dosud nefungovala. 

03

MODUL

Pokročilá péče o pleť

 • Proniknete i do pokročilejších technik a antiaging péče o pleť, abyste se mohla neustále zlepšovat a dokázala reagovat na všechny potřeby, které vaše pleť v průběhu roku (i vašeho života) bude mít.
 • Najdete i odpověď na to, jak přesně řešit konkrétní problémy, jako jsou např. vrásky, pigmentové skvrny, rozšířené póry, akné, přecitlivělá pleť, extrémně suchá pleť, mastná pleť a mnoho dalších.

04

MODUL

Jak a podle čeho správně vybírat kosmetiku, aby vám opravdu fungovala. 

 • Řekneme si základní pravidla, podle kterých vybírat kosmetiku.
 • Díky konkrétním příkladům a kombinacím produktů, které jsou vhodné pro váš typ pleti, se naučíte snadněji orientovat ve světě kosmetiky, abyste si pro sebe dokázala vybrat ty správné produkty, které budou zároveň odpovídat vašemu rozpočtu.

05

MODUL

Vaše pleť versus životní styl a vaše myšlení

 • Zdravá a hezká pleť je komplexní disciplína, proto se naučíte vnímat i další faktory, které souvisí s vaším celkovým životním stylem a které mohou mít na vzhled a stav vaší pleti zásadní vliv. A taky budete hned vědět, jak konkrétně je máte řešit.
 • Zaměříme se ale i na budování nových návyků a pozitivnějšího přístupu k sobě samé.  

Bonusový modul!

06

MODUL

Antiaging aneb jak zpomalit proces stárnutí

 • Zjistíte, jak můžete ovlivnit a zpomalit proces stárnutí a jak pracovat se svojí pletí, abyste se cítila skvěle v každém věku.
 • Naučíte se základní techniky obličejové jógy a další techniky, které pomáhají zpomalit proces stárnutí a zpevnit kontury pleti.  

Bonusy

TO ALE POŘÁD JEŠTĚ NENÍ VŠECHNO!

SOUČASNĚ KE KURZU DOSTANETE VŠECHNY TYHLE BONUSY ZDARMA!

ZNÍ TO SKVĚLE!

A kolik to vlastně stojí?

Ještě si to shrneme…

Tohle všechno je součástí kurzu:

5 výukových modulů (video + audio) + 1 bonusový modul navíc. Ke každé lekci máte i skripta ve formě PDF, která si můžete vytisknout.

→  Dalších 4 hodnotné bonusy ZDARMA v podobě praktických návodů, tipů a videí, které vám pomohou ještě víc si rozšířit obzory a podpoří vás na cestě ke kráse.

Celý online kurz je váš až do konce vašeho života. 

Můžete se ke všem materiálům a lekcím neustále vracet a studovat podle vašich časových možností a změn v životě tak, jak vám to bude vyhovovat. Navíc! Jakmile do kurzu přidám další bonus nebo lekci, máte ji automaticky ke kurzu ZDARMA. 

BĚŽNÁ Cena kurzu JE 2900 Kč

AKTUÁLNÍ Cena kurzu je 1 900 Kč

VĚŘTE, ŽE DÍKY KURZU UŠETŘÍTE SPOUSTU DALŠÍCH PENĚZ (I ČASU) ZA KOSMETIKU, KTERÁ VÁM NEFUNGUJE A NEPŘINÁŠÍ ŽÁDNÉ VÝSLEDKY.

Jak online kurz probíhá?

Po zaplacení vám do mailu přijde potvrzení o platbě a faktura. Vzápětí vám do mailu přijdou přístupové údaje do členské sekce, kam se stačí přihlásit, a můžete začít studovat. 

Celé přihlášení i orientace v kurzu jsou velmi snadné, nemusíte se ničeho bát. 

K jednotlivým lekcím i modulům se můžete i následně opakovaně vracet, jak budete potřebovat. Kurz je váš na celý život!

Pořád ještě váháte? Máte nějaké další dotazy? Tohle jsou ty nejčastější...

Nejsem si jistá, jestli dokážu správně pečovat o pleť a najít vhodnou kosmetiku jenom podle videa. Jde to vůbec?

Nemusíte se vůbec bát. V kurzu je všechno detailně popsané i vysvětlené. Součástí skript je i celý praktický manuál, kde najdete spoustu možností a případů, jak pečovat o konrétní typ pleti, i které konkrétní produkty jsou vhodné. Jde jen o to začít a dělat to pravidelně. Navíc! Dostanete přístup do uzavřené FB skupiny, kde budeme nadále v kontaktu a já budu k dispozici na zodpovídání všech vašich dotazů. 

Nemám úplně velký rozpočet a nechci si kupovat drahou kosmetiku. Má i v tomhle případě kurz smysl?

Určitě ano! Nebudu vás nutit kupovat žádné konkrétní produkty. Svoji kosmetiku si můžete vybrat samy. A dost možná ji máte doma a budete jen potřebovat si v ní udělat systém. V kurzu ale najdete i spoustu tipů na levnější značky, které mají skvělé složení a dá se z nich sestavit celý rituál péče o pleť. 

Co když teď nemám moc času na to projít celý kurz?

To vůbec nevadí! Kurz můžete začít studovat kdykoli. Přístup do něj máte neomezený a můžete se k němu vracet tak často, jak budete potřebovat.  

Máte nějaké další otázky? Tak mi klidně napište na vladka@zazivotkrasnejsi.cz. Odpovím vám co nejdřív!

Dejte sobě i svojí pleti šanci! Jediné, co se může stát je, že budete vypadat a cítit se skvěle.