fbpx

Jste připravená na život, který vás bude opravdu bavit?

UŽ VÁM CHYBÍ JEN MALÝ KRŮČEK!

Tohle je totiž jediná šance, jak vstoupit do kurzu "Jak získat zpátky svoje sebevědomí" s 40% slevou, a začít si konečně tvořit život přesně podle vašich představ!

Původní cena: 990 Kč

Cena pro vás pouze tady a teď: 590 Kč

"Do výzvy jsem se přihlásila hned, jak jsem ji viděla a stále se k materiálům vracím. Některá videa bych měla opravdu poslouchat každý den a úplně jsem se v nich našla. Pracovní sešity začaly tvořit můj téměř každodenní režim, protože najednou vím cestu, jak se s věcmi vypořádat, co dělat. Najednou mi někdo dal návod "JAK"... Ať už jak si vytvořit svůj akční plán nebo jak se vypořádat s tím, co aktuálně řeším, jak se dostat z toho bludného kruhu a najít cestu pryč. Po mě je alfou a omegou přeměna negativních myšlenek a přesvědčení, které byly součástí výzvy a je tento modul i v jiném kurzu a přesně to je to, co jsem potřebovala. Zatím nedokážu říct, že díky výzvě u mě došlo k změnám v mém chování, ale rozhodně došlo k změnám v mém myšlení a jít do výzvy bylo tím nejlepším rozhodnutím, jaké jsem mohla udělat."
Terka D.
30 let
Nikdy nevíte co se odehrává uvnitř člověka. I když navenek působí sebevědomě a sebejistě, může se v něm odehrávat boj, který nikdo nechápe. Já osobně jsem navštívila psycholožku, která se mi snažila pomoct, ale ne vše se dá tímto způsobem vyřešit. Pokud člověk nemá rád sám sebe, nevěří si a není si sám sebou jistý, jedinou možností, kterou má je, že si řekne o pomoc. A věřte mi, ne vždy je to snadné. Proto bych chtěla moc poděkovat Vlaďce za její 5denní výzvu. Opravdu mi otevřela oči! Jsem ráda, že se můžu k nahrávkám stále vracet. Vím, že mě čeká ještě dlouhá a nelehká cesta, ale díky celé výzvě a tomu, co všechno v ní je, jsem dostala do ruky mapu a už vím, kudy se dát. Takže Vladi, děkuji za vše a těším se, že i já jsem se dostala na cestu #zazivotkrasnejsi!
Zuzka J.
29 let

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE FAKTURAČNÍ ÚDAJE A VYBERTE TYP PLATBY. PAK UŽ STAČÍ JEN DOKONČIT NÁKUP.

Odesláním této objednávky vyjadřuji souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami pro nákup on-line kurzu, potvrzuji přečtení Informací o ochraně osobních údajů pro kupujícího on-line kurzu a žádám, aby mi objednaný on-line kurz byl dodán před uplynutím lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy, přičemž beru na vědomí, že v takovém případě mi právo na odstoupení od kupní smlouvy zaniká.

Respektujeme vaše soukromí & Všechny informace jsou u nás v bezpečí.