fbpx

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Posuňte svůj život ještě o level výš

a využijte sílu koučování

Je to ideální způsob, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

NAJDĚTE ODVAHU BÝT SAMA SEBOU

Koučink je totiž jeden z nejlepších a nejúčinnějších nástrojů, jak dojít k většímu sebepoznání, zvýšit svoji sebedůvěru a dosáhnout životního naplnění.

Uvědomíte si nejen své vnitřní postoje, hodnoty, ale i svá limitující přesvědčení a bloky, které vás brzdí a které potřebujete odstranit, abyste mohly kráčet vpřed. Pomocí efektivních koučovacích nástrojů najdete svoje vnitřní zdroje, objevíte svůj potenciál a naučíte se rozvíjet svoje schopnosti, dovednosti i profesní výkon. Díky koučování dosáhnete větší osobní radosti, spokojenosti, prosperity a posílíte svoji sebedůvěru. Najdete odvahu být sami sebou a aktivním tvůrcem svého vlastního života. Takového, který chcete a po kterém toužíte. 

 

Pro koho je koučink vhodný?

Koučink je vhodný pro každého, kdo na sobě chce pracovat. Ať už jsou vaše témata a cíle ryze osobní nebo profesní, Koučink vám vždycky pomůže dosáhnout cílů, kterých chcete.

…a mnohá další…

Co vám koučink přinese?

vyjasníte si životní cíle a naučíte se žít život, jaký doopravdy chcete

objevíte svoji vnitřní sílu a skrytý potenciál

najdete cestu, jak být sami sebou, a najdete motivaci pro splnění svých cílů a přání 

zlepšíte si vztahy a najdete životní rovnováhu 

zvýší se vaše sebedůvěra a spokojenost

Jak koučink probíhá?

Hned na začátku si společně určíme cíle, kterých chcete dosáhnout, a proč jsou pro vás důležité. Poté začneme společně prozkoumávat všechny vaše možnosti, zdroje i váš vnitřní potenciál. Najdeme vnitřní i vnější bariéry, které by dosažení cíle mohly ohrozit, odstraníme všechny překážky, a nakonec vybereme nejlepší možné cesty, které vás dovedou k vysněnému cíli. Následná koučovací sezení se opět uskutečňují podle předchozí dohody (online i offline). Jedno koučovací sezení trvá 60 minut. Pro úspěch celého koučovacího procesu je nejdůležitější především vzájemná důvěra a komunikace.

Tahle nabídka je časově omezená!

Právě tady máte jedinečnou možnost přihlásit se na individuální koučink za naprosto speciální cenu, kterou máte pouze v rámci 5denní výzvy. Nemáte co ztratit. Můžete totiž jen získat!

PŮVODNÍ CENA BALÍČKU JE 4950 KČ.

Vy si teď můžete pořídit 5 hodinových sezení podle vámi zvoleného termínu za 3500 Kč.

Využít téhle nabídky můžete jen do středy 23. června!

objednávka zvýhodněného balíčku

(původní cena 4950 Kč)

Odesláním této objednávky vyjadřuji souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami pro nákup on-line kurzu, potvrzuji přečtení Informací o ochraně osobních údajů pro kupujícího on-line kurzu a žádám, aby mi objednaný on-line kurz byl dodán před uplynutím lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy, přičemž beru na vědomí, že v takovém případě mi právo na odstoupení od kupní smlouvy zaniká.

Respektujeme vaše soukromí & Všechny informace jsou u nás v bezpečí.