fbpx

Jste připravená...

...na cestu za lepším zdravím a hezčím tělem?

už vám chybí jen malý krůček!

Tohle je totiž jediná šance, jak vstoupit do kurzu "Jídlem k lepšímu zdraví a hezčímu tělu" se speciální slevou, a dosáhnout konečně výsledků i postavy, po které toužíte!

Běžná cena: 3900 Kč

Pouze nyní: 1490 Kč

Co všechno v kurzu dostanete?

Vždycky jsem měla pocit, že jíst a vařit zdravěji je hrozně náročné a zdlouhavé. Obzvlášť, když máte rodinu a dvě děti. Vlaďka mě ale přesvědčila o naprostém opaku. Naučila mě základy, jak správně jídlo poskládat, a dala mi inspiraci i spoustu tipů na rychlé a zdravé večeře, které chutnají celé rodině. Což vlastně zásadně změnilo naše fungování doma, protože jsme se naučili jíst společně u jednoho stolu. Já sama jsem se naučila vnímat jídlo fakt úplně jinak a mnohem víc pozitivně. Přestala jsem se trápit tím, co nebo kdy mám jíst. Naučila jsem se víc vnímat svoje tělo a jeho potřeby. A cítím se prostě skvěle! Takže, Vladi, děkuju.
Jana H.
účetní
Celý život jsem držela různé diety. Bylo to pořád nahoru dolu. Co jsem zhubla, to jsem zase nabrala. Mám pocit, že se to postupem času stalo součástí mého života a už jsem si ani nedovedla představit, že existuje nějaká cesta, jak z toho ven. Pak jsem ale potkala Vlaďku. Její příběh i přístup k celému stravování se mi strašně líbil. Poprvé po několika letech jsem měla pocit, že to není fuška a že se nemusím do ničeho nutit nebo si něco zakazovat. Najednou jsem cítila obrovskou svobodu v jídle. Ještě nejsem na konci své cesty, ale už teď vím, že spolupráce s Vlaďkou byla to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat.
Mirka B.
zdravotní sestra

Vyplňte prosím vaše fakturační údaje a vyberte typ platby. Pak už stačí jen dokončit nákup.

Odesláním této objednávky vyjadřuji souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami pro nákup on-line kurzu, potvrzuji přečtení Informací o ochraně osobních údajů pro kupujícího on-line kurzu a žádám, aby mi objednaný on-line kurz byl dodán před uplynutím lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy, přičemž beru na vědomí, že v takovém případě mi právo na odstoupení od kupní smlouvy zaniká.

Respektujeme vaše soukromí & Všechny informace jsou u nás v bezpečí.