fbpx

Tady jsou vaše výsledky...

Vaše pleť by potřebovala trochu nakopnout!

Podle výsledků testu to vypadá, že vaše pleť je ve skutečnosti o něco starší, než kolik je jí doopravdy let. Může se proto stát, že její vzhled vyvolává dojem, že jste starší než tomu ve skutečnosti je. To se ale může změnit!

Několik tipů, jak svoji péči zlepšit hned teď, najdete v mailu, ale ještě než zpráva dorazí, něco pro vás mám...

Jeden z nejčastějších dotazů, který dostávám od svých klientek, je, jak a podle čeho mají vybírat správnou a kvalitní kosmetiku, která nebude plná chemie, ale bude obsahovat účinné a bezpečné ingredience, které jim zajistí opravdu viditelné výsledky.

Pokud totiž chcete mít krásnou a zároveň i zdravou pleť, potřebujete vědět nejen to, jak o ni správně pečovat, ale také čím. Jenže...

To, že výrobce napíše na krabičku, že kosmetika je přírodní, ještě automaticky neznamená, že to tak doopravdy je. A stejně tak, když si vyberete rostlinnou nebo třeba veganskou značku, není automaticky zárukou, že se v produktech nebudou objevovat syntetické, chemické nebo třeba i nebezpečné složky, které vás mohou dráždit nebo dokonce poškozovat zdraví vaší kůže. Ale, jak se v tom teda vyznat?

pojďte si v tom jednou provždy udělat jasno! ať už konečně nemusíte tápat, která kosmetika je opravdu dobrá nebo kvalitní! 

Na základě svých dlouholetých zkušeností z kosmetické a farmaceutické praxe jsem sestavila podrobný a PRAKTICKÝ MANUÁL, ve kterém se dozvíte, jak se vyznat ve složení kosmetiky, a najdete v něm také seznam účinných ingrediencí, které jsou v kosmetice  prospěšné, a zároveň i seznam nevhodných a nebezpečných ingrediencí, kterým je potřeba se vyhnout.

Ušetříte si tak nejen spoustu času, ale i peněz! 

PRÁVĚ TEĎ MÁTE MOŽNOST ZÍSKAT CELÝ praktický manuál!

Pomůže vám nejen v tom, jak se lépe zorientovat mezi nepřeberným množstvím kosmetických značek a produktů, ale také vás navede, jak přípravky lépe vybírat, aby byly kvalitní a účinné.  

Cena pro vás pouze dnes: 599 Kč

Možná už se vám totiž někdy stalo, že...

Jestli jste se našla alespoň v jednom předchozím bodě, je nejvyšší čas proniknout trochu víc do světa kosmetiky a zjistit, jak produkty vybírat. Ale! Mám pro vás ještě jeden a mnohem závažnější důvod...

Kůže je největším orgánem lidského těla a funguje v podstatě jako houba. Dokáže vstřebat až 60% všeho, co na ni aplikujete nebo čím ji namažete. 

A pokud nejsou složky v produktech, které používáte, bezpečné nebo mají nežádoucí účinky, mohou u některých citlivých jedinců vyvolávat nejen podráždění kůže, ale může docházet i k alergiím nebo dalším zdravotním komplikacím. 

Látky, které mají prokazatelně škodlivý efekt, se mohou v těle kumulovat i roky a my si tak můžeme zadělat na problém v podobě poruch imunity nebo dalších závažnějších onemocnění, které se projeví časem.

Nemyslíte, že už jen pro svoje vlastní zdraví by bylo fajn vědět, co na sebe vlastně mažete nebo čím se myjete?

Ale mám pro vás jednu dobrou zprávu!

Na to, abyste se trochu víc vyznala ve složení produktů a zorientovala se mezi kosmetickými produkty, nemusíte rozumět chemii nebo mít speciální vzdělání. Stačí vám k tomu praktický tahák a návod, který vás navede.

Co všechno v manuálu najdete?

Díky podrobnému a praktickému manuálu: 

POUZE TADY MÁTE MOŽNOST ZÍSKAT CELÝ praktický manuál ZA super CENU!

Celý manuál dostanete ve formě PDF do mailu ihned po uhrazení vaší objednávky a jakoukoli jeho následnou aktualizaci budete mít automaticky ZDARMA. 

Cena pro vás pouze dnes: 599 Kč

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o pleť, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude bavit.

Vystudovala jsem sice farmacii, ale po deseti letech strávených v lékárně jsem objevila kouzlo kosmetiky a make-upu. Během své praxe v kosmetickém průmyslu jsem si prošla různými pozicemi i značkami, vyškolila spoustu profesionálních kosmetiček a vedla nespočet konzultací s mými klientkami. 

Snažím se ukázat, že péče o pleť nemusí být nikterak složitá, když se naučíte několik základních pravidel, že to nemusí být nuda ani otrava, že vám nemusí zabrat hodiny, a že díky správnému systému můžete mít pleť opravdu zdravou a pěstěnou (a nemusíte za kosmetiku utratit půlku výplaty). 

Je pro mě také důležité, aby moje klientky věděly nejen jak mají pečovat o pleť, ale i čím, proto je pro mě složení produktů naprosto zásadní. Neustále zkoumám různé značky, jejich složení a svoje zkušenosti předávám dál a učím to svoje studentky v kurzu. Proto věřím, že vám tenhle manuál bude praktickým pomocníkem, abyste si dokázala pro sebe vybrat ty nejkvalitnější ingredience a kosmetiku.

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů