fbpx

12týdenní transformační program

Za ženy krásnější

a sebevědomější

Program s mojí osobní podporou, kdy objevíte svoji vnitřní i vnější krásu, naučíte se milovat svoje tělo a budete se cítit krásnější, sebevědomější a přitažlivější pro sebe i pro svoje okolí.

12týdenní transformační program

Za ženy krásnější

a sebevědomější

Program s mojí osobní podporou, kde objevíte svoji vnitřní i vnější krásu, naučíte se milovat svoje tělo a budete se cítit krásnější, sebevědomější a přitažlivější pro sebe i pro svoje okolí.

Jak se cítíte, když projíždíte sociální sítě, listujete ženskými časopisy nebo se ocitnete v přítomnosti hezkých a upravených žen?

Jestli jste jako většina mých klientek, tak se vám nejspíš honí hlavou něco podobného jako…

…ježiš, já zase vypadám. 

…měla bych už se sebou konečně začít něco dělat a zhubnout.

…co si o mně pomyslí a co si o mně budou říkat?

…už prostě zůstanu ošklivá a tlustá do konce svého života.

Někdy k takovým myšlenkám stačí i pouhý pohled do zrcadla! ANO! Tak kritické a tvrdé na sebe my ženy jsme! 

Pravdou ale je, že všechny tyhle ženy z nablýskaných fotek nebo časopisů nejsou o nic lepší než vy. Jsou stejně krásné jako jste vy. Jediný rozdíl je v tom, že vy svojí krásu (ještě) nevidíte a nevnímáte, i když ve vás rozhodně je. Tím jsem si naprosto jistá. 

Možná vás ale taky napadá, že...

…jak byste asi tak mohla být krásná, když na sobě vidíte spoustu nedostatků a vaše sebevědomí za moc nestojí.

…vypadat k světu stojí nejen spoustu času, ale i peněz, a vy přece musíte chodit do práce a do plnit všechny svoje ženské povinnosti, starat se o rodinu a chod domácnosti.

…vaše postava není hezká ani náhodou, ale už jste vystřídala tolik diet a zažila tolik jo-jo efektů, že už se vám nechce znova riskovat další zklamání.

…mít hezkou postavu přece znamená, že se musíte neustále hlídat nebo omezovat v jídle, dřít dlouhé hodiny v posilovně, a na to nemáte čas, chuť, ani energii. 

…se svojí pletí, na které je dost patrná únava, přibývají na ní vrásky a pořád se na ní objevují pupínky, díru do světa asi neuděláte.  

…být krásná a štíhlá je prostě dar od Boha a vy holt nejste mezi těmi vyvolenými a musíte se s tím už jednou v životě smířit. Život přece není spravedlivý!

Tohle všechno by se mohlo zdát jako celkem logické argumenty, které vaší hlavě namlouvají, že vy krásná nejste a ani nemůžete být. ALE TO SE DÁ VŠECHNO ZMĚNIT.

A je úplně normální, že máte pocit, že tohle přece změnit nejde nebo že vy zkrátka nevíte jak.

Jediné, co ale v tuhle chvíli potřebujete vědět je to, jestli TO ZMĚNIT CHCETE. A pokud ano, já vám k tomu dám podrobný návod, všechny potřebné nástroje a ukážu vám cestu, jak se i vy můžete krásnější a sebevědomější nejen cítit, ale jak tak můžete i vypadat.

Někdy může člověk navenek působit sebevědomě a sebejistě, ale uvnitř se v něm může odehrávat boj, který nikdo nechápe. Já osobně jsem zkusila všechno možné včetně psycholožky, ale pořád jsem se necítila dobře. Pokud člověk nemá rád sám sebe, nevěří si a není si sám sebou jistý, jedinou možností, kterou má je, že si řekne o pomoc. A věřte mi, ne vždy je to snadné. Proto bych chtěla moc poděkovat Vlaďce za její kurz i koučink. Opravdu mi otevřela oči! Jsem ráda, že se můžu ke kurzu stále vracet. Vím, že mě čeká ještě dlouhá a nelehká cesta, ale díky osobní podpoře Vlaďky a všemu, co je v kurzu jsem dostala do ruky mapu a už vím, kudy se dát. 
Takže Vladi, děkuji za vše a mám radost, že i já jsem se dostala na cestu #zazivotkrasnejsi!

Zuzka J.

Milá Vlaďko, už dlouho se chystám ti napsat. Díky kurzu jsem se naučila nejen to, jak o pleť správně pečovat, ale konečně jsem jí pochopila. Mám pleť teď tak hezkou, že si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem se takhle cítila. A nejlepší na tom je, že vždycky bezpečně poznám, kdy moje pleť potřebuje jiný přípravek nebo důkladnější změnu v rutině. Žádné rady v časopisech, na internetu nebo od influencerek se nevyrovnají tomu, co jsem se naučila u tebe v kurzu. Moc děkuji a přeju spoustu takhle spokojených studentek.   

Věrka K.

Celý život jsem držela různé diety. Bylo to pořád nahoru dolu. Co jsem zhubla, to jsem zase nabrala. Mám pocit, že se to postupem času stalo součástí mého života a už jsem si ani nedovedla představit, že existuje nějaká cesta, jak z toho ven. Pak jsem ale narazila na Vlaďku. Její příběh i přístup k celému stravování se mi strašně líbil. Poprvé po několika letech jsem měla pocit, že to není fuška a že se nemusím do ničeho nutit nebo si něco zakazovat. Najednou jsem cítila obrovskou svobodu v jídle. Ještě nejsem na konci své cesty, ale už teď vím, že kurz a spolupráce s Vlaďkou bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat

Mirka B.

Vladi, chtěla bych ti moc poděkovat. Tvůj kurz mi otevřel oči a konečně mě přiměl dívat se na jídlo především jako na zdroj výživy pro své tělo a způsob, jak udržovat pevné zdraví. Strašně se mi líbí, že v kurzu nešíříš žádné bláboly, ale předáváš fundované informace ve srozumitelné formě, které mi pomohly srovnat si přístup k jídlu a konečně spoustu věcí pochopit. 

Tereza D.

Odjakživa jsem tápala v tom, jak se o pleť starat, všude mi radili něco. Jak čistit, čím čistit, sérum, tonikum, krémy… Ve všem jsem měla hrozný zmatek. Vlaďky kurz a celý její přístup mi pomohl se zorientovat, zjistit, co moje pleť potřebuje a podle toho se o ni starat. Konečně! Zároveň jsem si ale srovnala stravování a cítím se vážně skvěle! Vždycky, když jsem potřebovala poradit nebo s něčím pomoct, trpělivě se mnou všechno probrala, abych našla to nejlepší řešení! Takže děkujuuuu!
Lucie B.

Jmenuju se Vlaďka

Díky svým dlouholetým zkušenostem dokážu přesně odhalit, kde je ZAKOPANÝ PES, zjistit, co vás brzdí a dovést vás k trvalému výsledku. 

Jsem Reflection kouč, farmaceut a výživový poradce a pomáhám ženám, jak vypadat dobře zvenku a cítit se co nejlépe uvnitř. A nezhuntovat si u toho svoje zdraví nebo psychiku! 

K péči o sebe přistupuji komplexně. Za léta praxe se svými klientkami jsem si ověřila, že ať už vás trápí váha, zevnějšek, vnitřní nespokojenost nebo nízké sebevědomí, nestačí se zaměřit jen na jednu oblast, ale že skutečných a trvalých výsledků dosáhnete jedině tehdy, když propojíte všechny tyhle oblasti dohromady. 

Proč doteď nic nezafungovalo?

Většina žen totiž dělá jednu zásadní chybu.

V okamžiku, kdy nejsou spokojené samy se sebou a se svým vzhledem, začnou hledat různé a “zaručené” návody na internetu, sociálních sítích nebo časopisech ve snaze zhubnout, vyřešit problémy s pletí a cítit se líp. Jsou ochotné vynaložit nemalé peníze za různé produkty, které vlastně ani nepotřebují, a které jim ve výsledku žádnou pozitivní změnu nepřinesou. Nebo alespoň ne dlouhodobě. Jediné co se pak dostaví je pocit frustrace, zklamání a ony jsou zase na začátku.

Je vám to trochu povědomé? 

Tohle motání v bludném kruhu nikam nevede. Je to neustálé vyhazování peněz a obrovská ztráta nejen vašeho času, ale i energie a (pojďme si to říct narovinu) i vašeho psychického zdraví.

Žádná změna nebude nikdy trvalá, pokud zároveň neuděláte změnu ve svojí hlavě. Můžete tisíckrát zhubnout a dokonale pečovat o svůj zevnějšek, ale když vám vaše hlava bude pořád namlouvat, že jste k ničemu, sebevědomá se opravdu nikdy cítit nebudete.

Mám pro vás ale řešení...

...které se osvědčilo už více než 200 ženám.

Takové, které bude respektovat vás, váš životní rytmus, veškeré změny, potřeby a zajistí vám výsledky do konce vašeho života.

Pokud vám totiž doteď něco nefungovalo, možná tušíte, že je potřeba udělat něco jinak. A nejlepší cestou k úspěchu je začít dělat postupné kroky, které jsou pro vás příjemné, nenásilné a absolutně přirozené. A vy si je budete užívat. K tomu vám ale nepomůže návod z Instagramu, ale ověřené a odborně podložené nástroje a praktiky, které vedou k reálné změně a které opravdu fungují.

Dám vám komplexní návod, ve kterém se naučíte jak změnit svůj zevnějšek a zároveň vymazat negativní myšlenky z hlavy, a konečně zažijete tu změnu na vlastní kůži.

Chcete taky zažít ten pocit, že...

…si s naprostou jistotou umíte sestavit takový rituál péče o pleť, který vám bude fungovat a který vás bude bavit.

….nemusíte trávit hodiny v koupelně ani zruinovat rodinný rozpočet jen kvůli tomu, že se chcete cítit dobře a mít hezký obličej.

….jste konečně našla svobodu a rovnováhu v jídle, nemusíte si nic vyčítat ani výrazně zakazovat a máte svoji vysněnou váhu.

…se konečně cítíte skvěle ve svém těle, jste zdravá a plná energie.

…se cítíte sebevědomá a spokojená sama se sebou.

…se zlepšily vaše vztahy, mezi lidmi jste si jistější a dokážete se projevit, protože znáte svoji hodnotu.

PŘESNĚ TAKHLE SE MŮŽETE CÍTIT UŽ ZA 12 TÝDNŮ!

Na základě mých dlouholetých zkušeností a zpětné vazby mých klientek jsem pro vás připravila...

12týdenní transformační program

Za ženy krásnější

a sebevědomější

Během 12 týdnů vás postupně provedu, jak krok za krokem objevit svojí skutečnou krásu, naučit se milovat svoje tělo a cítit se konečně krásnější, sebevědomější a přitažlivější pro sebe i pro svoje okolí.

Propojíme tři nejdůležitější oblasti vnitřní a vnější ženské krásy, které vám zajistí trvalou změnu. Na těle i na duši. Do hloubky probereme:

Po celou dobu trvání programu máte k dispozici moji osobní podporu, takže na to nebudete sama.

4x skupinový koučink

Každé 3 týdny se budeme společně potkávat na skupinovém koučinku, abyste dokázala všechno, co se naučíte zavést do praxe a viděla skutečně výsledky.

1x individuální koučink

Součástí programu je i 60 minut individuálního koučinku, kde se ještě intenzivněji a detailně zaměříme na váš cíl a najdeme další zdroje, které vás posunout vpřed.

12 týdnů uzavřená fb skupina

V uzavřené facebookové skupině vám budu po celou dobu trvání programu podporou a budu k dispozici pro případně dotazy. Takže na to rozhodně nebudete sama!

Už nic nezkoušejte, dovolte si konečně vystoupit z toho bludného kruhu a zažijte opravdovou změnu, kterou si zasloužíte. Díky osvědčeným technikám a odbornému přístupu.

Tak jako to zažily na vlastní kůži už stovky žen!
A když to dokázaly ony, zvládnete to i vy!

Milá Vlaďko, chci ti moc poděkovat za to, co pro nás děláš. Když jsem vstupovala do kurzu o pleti, říkala jsem si, že jestli v budoucnu ušetřím na jiných výrobcích, bude to stát za to. A opravdu to za to stálo! Nejen, že jsem se dozvěděla spoustu věcí o své pleti, ale produkty, které doporučuješ jsou skvělé! Vůbec jsem je neznala a jsou boží. 😊  Pak jsem začala studovat kurz o jídle a díky všem nástrojům, které doporučuješ jsem se naučila, jak pestře a zdravě jíst, zjistila jsem, kde mám potenciál ke zlepšení. Díky zapisování jídla jsem i zjistila, jak moje pleť reaguje na určité potraviny a na pleti je to dost znát.

Ale hlavně, nevím, jak se to stalo, mám se teď mnohem víc ráda, cítím se lépe, sebevědoměji a to jsem ještě nedodělala tvůj kurz sebevědomí. 😄  Fakt moc děkuji, i přesto, že mám po dětech o pár kilo víc než dřív, tak mi to nevadí a jsem se sebou spokojená

Tereza M.

Do kurzu jsem se přihlásila hned, jak ho Vlaďka spustila a stále se k materiálům vracím. Některá videa bych měla opravdu poslouchat každý den a úplně jsem se v nich našla. Pracovní sešity začaly tvořit můj téměř každodenní režim, protože najednou vidím cestu, jak se s věcmi vypořádat, co dělat. Najednou mi někdo dal návod „JAK“… Ať už jak si vytvořit svůj akční plán nebo jak se vypořádat s tím, co aktuálně řeším, jak se dostat z toho bludného kruhu a najít cestu pryč. Po mě je alfou a omegou přeměna negativních myšlenek a přesvědčení. To přesně to, co jsem potřebovala. Už teď můžu říct, že rozhodně došlo ke změnám v mém myšlení a jít do kurzu bylo tím nejlepším rozhodnutím, jaké jsem mohla udělat.

Tereza D.

Vždycky jsem měla pocit, že jíst a vařit zdravěji je hrozně náročné a zdlouhavé. Obzvlášť, když máte rodinu a dvě děti. Vlaďka mě ale přesvědčila o naprostém opaku. Naučila mě základy, jak správně jídlo poskládat, a dala mi inspiraci i spoustu tipů na rychlé a zdravé večeře, které chutnají celé rodině. Což vlastně zásadně změnilo naše fungování doma, protože jsme se naučili jíst společně u jednoho stolu. Já sama jsem se naučila vnímat jídlo fakt úplně jinak a mnohem víc pozitivně. Přestala jsem se trápit tím, co nebo kdy mám jíst. Naučila jsem se víc vnímat svoje tělo a jeho potřeby. A cítím se prostě skvěle! Takže, Vladi, děkuju.

Jana Š.

Milá Vladi, nedá mi to a musím ti napsat. Nikdy jsem si nemyslela, že má koučink takovou sílu a že můžu vidět (a cítit) výsledky už po první hodině. Ale je to tak. Ta změna je obrovská. Tolik věcí jsem si srovnala v hlavě a tolik se mi ulevilo. Na některý otázky jsem dlouho hledala odpovědi a vůbec jsem nevěděla, jak dál, ale vždycky, když mluvíme spolu, dokážu se přesně posunout vpřed a udělat něco jinak. Dává mi to obrovskou sílu a energii. Děkuju za všechno. 

Lucka H.

Jsi nejlepší člověk jakého znám. Moc děkuju za celý projekt Za život krásnější. Otevírá mi oči a pomáhá mi bý takovou, jaká chci být. Dodáváš energii a naději. Děláš prostě skvělou práci a pro mě jsi obrovským vzorem. Pokračuj prosím v tom, co děláš. Plno tvých rad a slov mi pomohlo v nelehkých situacích, abych se cítila lépe. Děkuju ti za všechno. 

Bára F.

Péči o pleť a o tělo jsem se rozhodla řešit proto, že jsem se podívala na několik svých fotek a zjistila jsem, že zub času se na mě opravdu podepisuje a nechci se mu úplně poddat. Vrásky na čele sice nemůžu úplně odstranit, ale chci se pokusit je alespoň zmírnit. Navíc jsem věděla, že Vlaďka je stejně stará jako já a skoro žádné vrásky nemá, tak jsem si říkala, že to přece musí jít!!! Vím, že Vlaďka má vystudovanou farmacii a vysoká škola tohoto typu je pro mě zárukou, že potřebám těla a chemickým složením výrobků rozumí. Navíc má dlouholeté zkušenosti nejenom z lékárny, ale i z různých dalších oborů. Je pro mě takový „průkopník“. No a taky vlastně vzor toho, k jakému vzhledu bych se chtěla přiblížit.
Spolupráce s Vlaďkou mi přinesla sice trochu vánek (ne vítr!!!) do peněženky, ale hlavně návod, jak o sebe pečovat, a taky zjištění, že ta péče nemusí nutně znamenat hodiny před zrcadlem a v koupelně, ale že stačí pár minut. Naučila jsem se také pravidelnosti a hlavně mě to začalo bavit a přineslo lepší pocit. 

Lucka K.

Po absolvování celého programu...

VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Co všechno se v kurzu naučíte?

01

JAK NA KRÁSNOU A ZDRAVOU PLEŤ KROK ZA KROKEM

Proniknete více do světa ženské krásy a péče o pleť, abyste se mohla cítit krásnější a sebevědomější navenek. 

 • Zjistíte, jak vaše pleť funguje, jaké má potřeby a jak na ně máte reagovat.
 • Naučíte se vytvořit si základní rituál péče přesně podle vašeho typu pleti a konkrétních potřeb, aby vám přinášel viditelné výsledky. Budete s jistotou vědět, jaké kroky v péči o pleť jsou pro vás naprosto klíčové a proč.
 • Proniknete i do pokročilejších technik a antiaging péče o pleť, abyste se mohla neustále zlepšovat a dokázala reagovat na všechny potřeby, které vaše pleť v průběhu roku (i vašeho života) bude mít.
 • Najdete i odpověď na to, jak přesně řešit konkrétní problémy, jako jsou např. vrásky, pigmentové skvrny, rozšířené póry, akné, přecitlivělá pleť, extrémně suchá pleť, mastná pleť a mnoho dalších.
 • Díky konkrétním příkladům a kombinacím produktů, které jsou vhodné pro váš typ pleti, se naučíte snadněji orientovat ve světě kosmetiky, abyste si pro sebe dokázala vybrat ty správné produkty, které budou zároveň odpovídat vašemu rozpočtu.
 • Zdravá a hezká pleť je komplexní disciplína, proto se naučíte vnímat i další faktory, které souvisí s vaším celkovým životním stylem a které mohou mít na vzhled a stav vaší pleti zásadní vliv. A taky budete hned vědět, jak konkrétně je máte řešit.

02

Jídlem k lepšímu zdraví a hezčímu tělu

Naučíte, jak najít svobodu a rovnováhu v jídle a dosáhnout své vysněné postavy, aniž byste se musela trápit hlady nebo držet nesmyslné diety. 

 • Zmapujete svoje emoce, které máte spojené s jídlem, a zjistíte, proč se vám třeba dosud nedaří svoji váhu zlomit.
 • Dostanete přesný návod, jak si najít a udržet motivaci, abyste dosáhla cíle, kterého chcete.
 • Pochopíte, jak přesně funguje vaše tělo, naučíte se mu více naslouchat.
 • Naučíte se vše o cukrech, tucích a bílkovinách. Zjistíte, že vaše tělo potřebuje všechny tři a budete mu je pravidelně dopřávat. Bez výčitek a omezování. 
 • Zjistíte vše o dalších výživových směrech jako je keto, paleo, low carb, přerušovaný půst a další. Ukážeme si všechna pro i proti, abyste v tom měla jasno.
 • Najdete i návod na to, jak přesně vybírat konkrétní potraviny a jak si nastavit takový stravovací režim, který bude vyhovovat přesně vašim individuálním potřebám – ať už chcete hubnout, přibrat nebo si váhu udržet.
 • Pochopíte, že není potřeba si některá jídla zakazovat. Když budete mít na něco chuť, tak si to prostě dopřejete bez výčitek. Proniknete více do tématu intuitivního stravování.
 • Budete mít mnohem více energie, dostanete se do lepší kondice a začnete se cítit skvěle. Konečně se naučíte mít ráda svoje tělo.

03

KRÁSNĚJŠÍ A SEBEVĚDOMĚJŠÍ ZVENKU I ZEVNITŘ

Naučíte se, jak změnit vnímání a pohled na sebe samu a jak objevit svoji vnitřní sílu i krásu, abyste cítila větší sebejistotu a sebedůvěru nejen sama v sobě, ale i v dalších oblastech svého života a ve vztazích. 

 • Naučíte se zmapovat všechny nepříjemné situace, okolnosti nebo události, které ve vás vyvolávají špatné pocity, a zjistíte, jak s nimi pracovat ve svůj prospěch.
 • Dostanete přesný návod, jak stanovit svůj cíl, ať už jde o hubnutí nebo cokoli jiného, a jak najít svoji vnitřní sílu a motivaci, která vás dovede k cíli a k úspěchu. 
 • Objevíte všechny svoje bloky a negativní přesvědčení, které ve vás spouští pocity méněcennosti nebo nízkého sebevědomí, a naučíte se je odblokovat a změnit. 
 • Zjistíte zdroje svojí nízké sebedůvěry a naučíte se, jak a čím sebedůvěru posílit a jak ocenit sama sebe.  
 • Dostanete spoustu praktických návodů a cvičení, jak posílit vnitřní stabilitu a jak pracovat se stresem.  
 • Pochopíte, jak se zbavit limitujících bloků, které máte z minulosti nebo z dětství a neustále vás brzdí. 
 • Dostanete nástroje, jak se opravdu posunout z místa a dosáhnout skutečné a trvalé změny.

Bonusy!

NEUSTÁLE PROGRAM obohacuji o nové materiály a bonusy, které vám JEŠTĚ VÍCE POMOHOU NA CESTĚ KE KRÁSE.

Všechny jsou připravené na základě zpětné vazby a dotazů od mých klientek.

Určitě se můžete těšit i na další!

Další Velká výhoda, která vám udělá určitě radost!

Celý online kurz je váš až do konce vašeho života

Můžete se ke všem materiálům a lekcím neustále vracet a studovat podle vašich časových možností a změn v životě tak, jak vám to bude vyhovovat. Navíc! Jakmile do kurzu přidám další bonus nebo lekci, máte ji automaticky ke kurzu ZDARMA

Jak to bude probíhat prakticky?

Každý týden vás budou čekat lekce týkající se všech tří témat – péče o pleť, stravování a sebevědomí. Současně s nimi dostanete vždy praktické sešity a úkoly, abyste vše, co se naučíte mohla hned zavádět do praktického a každodenního života.

Půjdeme postupně od základů až po pokročilejší techniky a témata. Vše na sebe navazuje, aby změna byla postupná, ale zároveň přirozená a trvalá

Lekce máte vždy jak ve formě videa, tak audio nahrávky, abyste mohla studovat opravdu, kdykoli a kdekoli. K dispozici máte i učební skripta ke každé výukové lekci, která si můžete stáhnout a vytisknout si je, abyste je měla při ruce vždy, když je budete potřebovat. Zároveň v kurzu najdete i pracovní sešity s praktickými úkoly a na zapisování vašich poznámek.

to zní skvěle!

Jaká je celková cena?

Ještě si to shrneme…

Tohle všechno je součástí 12týdenního programu:

12 nabitých týdnů

Během 12 týdnů dostanete všechny potřebné nástroje k tomu, abyste se konečně cítila krásnější, sebevědomější, zdravá a plná energie. Váš život dostane úplně jiný rozměr.

Moje osobní podpora

Mým cílem je, abyste se cítila dobře a dosáhla skutečně jistých a trvalých výsledků. Proto máte moji každodenní podporu, můžete se na cokoli ptát. Půjdu s vámi krok za krokem.

Skupinový koučink

Každé tři týdny se budeme společně potkávat na skupinovém koučinku, abyste dokázala všechno, co se naučíte zavést do praxe a viděla skutečně výsledky.

Audio, video i skripta

Ke všem lekcím máte video i audio, abyste mohla studovat opravdu kdykoli a kdekoli. Zároveň máte i skripta v pdf ke stažení, která můžete mít stále při sobě.

Individuální koučink

Součástí programu je i 60 minut individuálního koučinku, kde se ještě intenzivněji a detailně zaměříme na váš cíl a najdeme další zdroje, které vás posunout vpřed.

Pracovní sešity a úkoly

K tomu, abyste mohla jednotlivé techniky začít zavádět do praxe a každodenního života, máte k ruce na pomoc pracovní sešity, které vás povedou.

Uzavřená fb skupina

Se vstupem do kurzu máte přístup i do uzavřené fb skupiny, kde se můžete radit, sdílet svoje pokroky, a kde je komunita stejných žen jako jste vy, takže nebudete sama.

Hodnotné bonusy

Dalších 6 hodnotných bonusů v podobě praktických návodů, tipů a videí, které vám pomohou ještě víc si rozšířit obzory a podpoří vás na cestě ke kráse.

Celý online kurz je váš až do konce vašeho života

Můžete se ke všem materiálům a lekcím neustále vracet a studovat podle vašich časových možností a změn v životě tak, jak vám to bude vyhovovat. Navíc! Jakmile do kurzu přidám další bonus nebo lekci, máte ji automaticky ke kurzu ZDARMA

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZU JE V TUTO CHVÍLI UZAVŘENO

Startujeme už v pondělí 11. října.

Přestaňte už konečně pořád něco testovat a zažijte opravdovou změnu.

Tohle je totiž investice do vaší vlastní budoucnosti. 

Investice do vaší krásy, sebevědomí a zdraví, která vám vydrží do konce vašeho života. 

teď je ten správný čas!