Online kurz

Jídlem k lepšímu zdraví

a hezčímu tělu

Kurz pro všechny ženy, které chtějí najít rovnováhu v jídle, zlepšit si svoje zdraví a vydat se na cestu k ideální postavě, aniž by se musely trápit hlady nebo držet nesmyslné diety. 

 

Chtěla byste mít víc energie, lepší kondici a cítit se prostě skvěle ve svém těle, ale nevíte přesně, jak takové změny docílit, aby to pro vás bylo příjemné, přirozené a dlouhodobě udržitelné? Už zkrátka nechcete nic zkoušet, začínat pořád od začátku a přála byste si znát tajemství, jak najít rovnováhu v jídle a být konečně spokojená se svou váhou, tělem a tělesným zdravím?  

V TOM PŘÍPADĚ JSTE TADY SPRÁVNĚ!

Naučím vás, jak si správně poskládat svůj stravovací režim přesně z takových potravin a jídel, které máte ráda, aniž byste musela vyřazovat určité skupiny potravin nebo se nějak výrazně omezovat. Díky pochopení, jak vaše tělo funguje, najdete způsob pro vytvoření dlouhodobé změny a objevíte cestu k pozitivnějšímu přístupu nejen ke svému tělu, ale také k jídlu.  

Možná ale máte problém, že…

Nebo je to možná ještě jinak...

JESTLI SE V TOM ALESPOŇ TROCHU POZNÁVÁTE a na některou z otázek jste si odpověděla ano, MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ, KTERÉ MŮŽE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT JEDNOU PROVŽDY!

Jmenuju se Vlaďka

a učím ženy, jak správně pečovat o svůj zevnějšek, dobře živit svoje tělo a získat větší sebedůvěru, aby se dokázaly cítit dobře zvenku i zevnitř. Pomáhám jim najít cestu a odvahu, jak být samy sebou a žít život, který je bude bavit.

Během několikaletých zkušeností jsem si ověřila, že cesta ke zdravému přístupu k jídlu, ke svému tělu a k lepšímu pocitu, nevede přes přísné zákazy, restrikce nebo hladovění. Žádný z těchto systémů není totiž dlouhodobě funkční a udržitelný. Není potřeba si něco odpírat, mít výčitky z jídla nebo mít pocit, že jíst správně musí být náročné a složité. Sama jsem si se svými klienty ověřila, že někdy stačí změnit opravdu jen drobnosti a výsledky jsou okamžité. Jde jen o to pochopit pravidla, naučit se poslouchat svoje tělo a dát si šanci na změnu.  

Také jsem si při své práci ale uvědomila, že sestavení jídelníčku na míru včetně několika osobních konzultací je pořád strašně málo. Že nejvíc všichni tápou právě v okamžiku, kdy se mají vrátit zpět do reálného života a začít si plánovat stravování sami. A k tomu, aby jejich změna byla trvalá a udržitelná, potřebují chápat nejenom jak jíst, ale taky co a proč. A co je nejdůležitější! Potřebují se zbavit negativních emocí a nastavit si správný přístup v hlavě. 

I když vám někdo sestaví jídelníček na míru nebo si zkusíte na pár týdnů pořídit krabičky, nemusí to být cesta k úspěchu. Ani jeden tenhle způsob vás totiž nenaučí o jídle přemýšlet, nepomůže vám odhalit vaše chyby a častokrát se po návratu do běžného režimu vrátíte zase na začátek. Nejlépe svoje tělo a svoje návyky znáte vy. A proto jsem se rozhodla vytvořit kurz, kde dostanete podrobný návod, jak svoje tělo poslouchat a jak se naučit stravovat správně, aby to vyhovovalo přesně vašim potřebám i chutím. 

Představuji vám kurz, který vám možná změní život...

Co přesně v kurzu dostanete?

Ve 3 výukových modulech najdete podrobný návod, jak změnit vaše nastavení v hlavě ve spojení s jídlem, jak zmapovat svoje emoce, najít motivaci a zjistíte, proč se vám dosud nepodařilo dosáhnout vytouženého výsledku. Naučíte se správně vybírat a kombinovat potraviny, aby vaše strava byla plnohodnotná  a vyvážená, a vyhovovala také vašim chuťovým buňkám. Zjistíte, jak se stravovat, pokud chcete zhubnout, váhu si udržet nebo naopak potřebujete přibrat. A konečně pochopíte, že jídlo není nepřítel, ale kámoš. 

K dispozici budete mít výuková videa nebo audio nahrávky, abyste mohli studovat opravdu kdykoli a kdekoli. Součástí kurzu jsou také učební skripta ke stažení, která si můžete pohodlně vytisknout a neustále se k nim vracet. Součástí kurzu jsou i praktické sešity pro vaše poznámky a zápisky, které vám pomohou na vaší cestě.  

Co všechno se v kurzu naučíte?

Ale to ještě pořád není úplně všechno!

Bonusy!

Současně ke kurzu dostanete všechny tyhle bonusy úplně ZDARMA.

Hodnota všech bonusů je 5000 Kč a vy je ode mě ke kurzu dostanete úplně ZDARMA.

Co o mně říkají moje klientky, které už se rozhodly udělat něco pro sebe...

Všechno to zní skvěle!

A kolik to vlastně celé stojí?

V kurzu máte celkem 3 výukové moduly a 12 lekcí, ve kterých najdete jak návodná videa, tak audio nahrávky, abyste mohla studovat opravdu, kdykoli a kdekoli. K dispozici máte i učební skripta ke každé výukové lekci, která si můžete stáhnout a vytiksnout si je, abyste je měla při ruce vždy, když je budete potřebovat. Zároveň v kurzu najdete i pracovní sešity s praktickými úkoly a na zapisování vašich poznámek. K dispozici máte i samostatné stránky s přehledem vhodných potravin, které si můžete samostatně vytisknout a mít je k ruce.  

Všech 8 bonusů v hodnotě 5000 Kč dostanete ZDARMA.

Celý online kurz je váš až do konce vašeho života. Můžete se ke všem materiálům neustále vracet a studovat podle vašich časových možností a tak, jak vám to bude vyhovovat. Navíc! Jakmile do kurzu přidám další bonus nebo lekci, máte ji automaticke ke kurzu ZDARMA. 

PŘIHLašování do kurzu je v tuhle chvíli uzavřeno.

Pokud chcete vědět jako první až se otevře další kolo kurzu, přihlašte se na čekací listinu a jakmile se kurz otevře, budete mít info z první ruky!

Jak online kurz probíhá?

Po zaplacení vám do mailu přijde potvrzení o platbě a faktura. Do mailu vám následně přijdou přístupové údaje pro přihlášení do vaší členské sekce. Po přihlášení můžete začít hned studovat. Celé přihlášení i orientace v kurzu jsou velmi snadné, nemusíte se ničeho bát. K jednotlivým lekcím i modulům se můžete opakovaně vracet, jak budete potřebovat. Je jenom na vás, zda si prohlédnete všechna videa najednou, nebo budete postupovat krok za krokem. Dejte si na to tolik času, kolik budete potřebovat. Kurz je váš na celý život!

JEDINÉ, CO SE VÁM PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU MŮŽE STÁT JE, ŽE SE BUDETE CÍTIT SEBEVĚDOMĚJŠÍ A VE SKVĚLÉ KONDICI.