fbpx

3 jednoduché kroky.

Pár minut vašeho času.

Výsledky, které vám můžou změnit život.

Doslova!

Ne. Nemám pro vás žádné kouzlo ani zázrak na počkání, ale naprosto praktický a ověřený návod, který vám pomůže se na chvíli zastavit, srovnat si myšlenky v hlavě a dovolit si chtít pro sebe to nejlepší. 

NEJSPÍŠ UŽ JSTE SI SAMA PRO SEBE TISÍCKRÁT ŘÍKALA...

…že už vážně nechcete plnit jen očekávání druhých a být pořád ta „hodná holka“, ale že chcete být konečně sama sebou a dělat to, co opravdu chcete vy sama. 

…že by to bylo fajn, kdyby se vám konečně podařilo cítit se sebejistější, zhubnout, začít víc číst, být víc aktivní nebo se už do háje fakt posunout ve svém profesním životě a začít dělat něco, co vás opravdu baví a přinese vám i víc peněz. 

…že už nechcete stát na místě, pořád se motat v tom bludném kruhu a nevědět, jak z toho ven, protože přesně tohle vás vyčerpává a jste z toho vážně unavená. 

 

Jenomže, i když víte, že zoufale potřebujete něco udělat, nemáte ani tušení, co by to mělo být a jak vlastně do toho. A tak radši pořád stojíte na místě, protože se bojíte udělat krok do neznáma. Obzvlášť v dnešní době, kdy se všechno tak rychle mění a svět zrovna nehýří pozitivní energií.

 

Jak já vás chápu! Sama jsem si tyhle pocity prožila na vlastní kůži. Ale nevěšte hlavu!

I když se cítíte jako ve slepé uličce, tak to pořád neznamená, že z ní není cesty ven.

POMŮŽU VÁM TU CESTU VEN OBJEVIT. SNADNO, RYCHLE A BEZBOLESTNĚ.

Nemám sice kouzelnou hůlku, ale ukážu vám, že změna je možná a může být jako závan čerstvého vzduchu. Díky praxí ověřenému návodu vám pomůžu znovu objevit sama sebe, najít odvahu a tu správnou motivaci, jak vykročit směrem ke změně, po které tak moc toužíte. Tak, jako se podařilo už stovkám žen před vámi.

občas se to prostě tak stane!

I když má člověk úplně jiné představy, najednou se ocitne na mrtvém bodě, úplně mu dojde energie i motivace, nic se mu nechce, motá se dokola jako křeček v kolečku a neví kudy kam. Tyhle chvíle jsou (co si budeme nalhávat) zkrátka na prd.

Na druhou stranu...

…je to ta nejlepší příležitost, jak si udělat takovou menší (nebo větší?) životní revizi. Jak se na chvíli zastavit, srovnat si myšlenky v hlavě, posbírat všechny svoje kousky, a s novou energií a pořádnou dávkou motivace vykročit směrem vpřed.

Mám pro vás návod, kde se ve 3 jednoduchých a naprosto praktických krocích naučíte:

PŘESTAŇTE MARNIT SVŮJ DRAHOCENNÝ ČAS A DEJTE SI ŠANCI NA LEPŠÍ ŽIVOT! NEMÁTE TOTIŽ CO ZTRATIT. NAOPAK MŮŽETE JEN ZÍSKAT.

Za cenu jednoho kafe a dortu v Mekáči ode mě dostanete praktický návod, který vychází z praxe a je ověřený několika stovkami žen. 

VE WORKSHOPU NAJDETE OVĚŘENÉ A VELMI ÚČINNÉ NÁSTROJE, KTERÉ VÁM POMOHOU SE ZASTAVIT, SROVNAT SI MYŠLENKY V HLAVĚ A DOVOLIT SI CHTÍT PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ. A UDĚLAT TÍM SMĚREM PRVNÍ KROK.

K VIDEÍM DOSTANETE ZÁROVEŇ PRACOVNÍ SEŠITY, ABYSTE VŠECHNO, CO SE NAUČÍTE, DOKÁZALA OKAMŽITĚ ZAVÉST DO PRAKTICKÉHO ŽIVOTA. 

Původní cena: 490 Kč 

Cena pouze tady a teď:  149 Kč

Čím dřív začnete, tím dřív uvidíte výsledky!

Workshopem prošlo už více než 600 žen a tohle jsou slova některých z nich...

„Vladi, chtěla bych ti moc poděkovat za to, že jsem mohla být součástí tvého minikurzu! Tolik mi to pomohlo srovnat si spoustu věcí v hlavě. Jsi báječná a děkuji za to, co děláš. 🙂 Děkuji ještě jednou za tvá videa, tvá slova, podklady, pracovní listy a tvojí energii. Jsi obrovskou motivací pro spoustu žen, jsi báječná. DÍKY.“ 
 Martina J. 

„Děkuji moc za nakopnutí. Tohle jsem přesně potřebovala! Najít zase větší energii a pozitivnější přístup k životu a víru, že se můžou věci změnit. V dnešní době se člověk nechá snadno stáhnout dolů a je těžké najít zase cestu k sobě samé a dívat se na situace lepšíma očima. Celé mě to zase posunulo dál a mám zase větší chuť se sebou pracovat. 🤩 Díky za všechny ty praktické techniky a za to, že to není jen teorie, ale vážně je to k věci!“ 
 Adéla Č. 

Jmenuju se

Vlaďka

Jsem profesionální kouč, mentor, autorka vlastní módní značkypomáhám obyčejným ženám, aby uvěřily, že jsou výjimečné a dokázaly si jít za tím, po čem jejich srdce skutečně touží.

Vím, že i když cítíte, že to ve vašem životě v nějaké oblasti trochu skřípe, udělat změnu je často děsivé. Ať už se týká vás osobně, vztahů, zdraví nebo profesního života. 

A proto jsem tady já. Sama jsem si prošla těžkou nemocí, překonala s manželem miliónové dluhy, sáhla si na úplné dno a přesto jsem se nikdy nevzdala. Dnes vedu úspěšnou koučovací praxi, pomohla jsem stovkám žen jít si za tím, po čem touží, a nedávno jsem si splnila další dětský sen a založila vlastní módní značku, abych pomohla ženám cítit se sebevědomě nejen zevnitř, ale i zvenku. 

Jsem si naprosto jistá, že vždycky je světlo na konci tunelu. Ukážu vám, jak ho najít a posílit nejen svoji sebedůvěru, ale nadesignovat si takový život, který doopravdy chcete žít – v osobní, vztahové i profesní rovině.

Kdo jsem já?