AROMATERAPIE

Poznejte neuvěřitelné účinky éterických olejů na vlastní kůži

Pozitivní účinky éterických olejů jsou známé už z dob našich předků. Vonné látky obsažené v koncetrovaných přírodních éterických olejích získáváných z rostlin pronikají při aromaterapii do organismu dýchacími cestami a kůží a pozitivně ovlivňují naše emoce i momentální náladu, zlepšují akutní i chronické zdravotní problémy, výrazně napomáhají při psychosomatických obtížích a celkově harmonizují tělo i ducha. 

Stres a uvolnění

Dodává životní sílu, posiluje, pomáhá uvolnit psychické napětí, roptýlit úzkost a depresi. Během stavů smutku a melancholie rozzáří vaše srdce. Odstraňuje bloky v duši a rozpouští emoční pouta. Dodá lehkost vašemu myšlení a pomůže rozdýchat dusnou atmosféru. Zároveň zlepšuje vitalitu a posiluje vůli.
Balení roll-on: 10 ml

Sebedůvěra

Má zklidňující účinky na psychiku, ulevuje při stresu a přetížení. Zároveň přináší novou inspiraci a dodává sebedůvěru ke zvládnutí náročných situací. Podporuje osobní růst, psychickou i fyzickou odolnost, posiluje imunitu. Přináší klid a úlevu a pomáhá při rozhodování, posiluje průbojnost a schopnost jít si za svým cílem. Osvobozuje mysl od pocitů beznaděje a pomáhá k větší radosti a lehkosti.
Balení roll-on: 10 ml

Spánek a zklidnění

Přináší výrazné nervové zklidnění, působí proti nespavosti a jeho účinky jsou až sedativní. Pomáhá harmonizovat srdce a emoce. Zároveň snižuje svalové napětí a působí protikřečově. Celkově ulevuje při úzkosti, nervozitě a stresu. Přináší pocit uvolnění, radosti a lehkosti a zbavuje vás následků zmatku nebo vypjatých emocí.
Balení roll-on: 10 ml

První pomoc

Směs se silnými antiseptickými účinky, která působí jako přírodní antibiotikum. Napomáhá větší regeneraci kůže a je proto vhodná jako první pomoc na drobná poranění, oděrky nebo štípance od hmyzu. Přináší úlevu a zklidnění, zlepšuje hojení. Odvádí nečistoty z těla, mysli i vzduchu. Podporuje imunitu.
Balení roll-on: 10 ml

Jak si správně objednat?

Vyberte si směsi, které nejvíce vyhovují vašim aktuálním potřebám a v objednávce zaškrtněte počet, kolik balení chcete. Do poznámky potom prosím napište konkrétní názvy směsí, které chcete zaslat. V případě, že chcete namíchat směs přímo „na míru“ a na vaší aktuální situaci, zaklikněte políčko „Chci namíchat směs „na míru“ a k objednávce se přičte příplatek 250 Kč. Do poznámky pak můžete napsat konkrétní požadavky a potíže, na které chcete namíchat svoji směs. 

Všechny směsi jsou namíchané z přírodních éterických olejů a jsou dodávané v roll-onu, díky kterému je můžete aplikovat přímo na kůži pro maximální efekt.