fbpx

Jak najít novou energii do života

a vydat se tím správným směrem?

4denní minikurz ZDARMA

30. května – 2. června 2022

Potřebujete vlít trochu té pozitivní energie do žil? Nevíte kudy kam? Pojďte načerpat nové síly, najít zase motivaci a přestat se pořád srážet negativní energií kolem. Tenhle minikurz je přesně jako závan čerstvého vzduchu. Nasajete v něm inspiraci, srovnáte si myšlenky v hlavě a zjistíte, kudy a kam se chcete vydat. A na cestu sebou dostanete plnou nádrž a svačinu, abyste vydržely až do cíle. 🙂 

Počet míst je omezen, tak si ulovte své místo včas!

občas se to prostě tak stane!

I když má člověk úplně jiné představy, najednou se ocitne na mrtvém bodě, úplně mu dojde energie i motivace, nic se mu nechce, motá se dokola jako křeček v kolečku a neví kudy kam. Tyhle chvíle jsou (co si budeme nalhávat) zkrátka na prd.

Na druhou stranu…

…to je možná ta nejlepší příležitost, jak si udělat takovou revizi. Jak se na chvíli zastavit, srovnat si myšlenky v hlavě, posbírat všechny svoje kousky, a s novou energií a pořádnou dávkou motivace vykročit směrem vpřed.

Zní to jako plán? tak pak jste tady naprosto správně.

Co všechno se v minikurzu naučíte?

ALE HLAVNĚ! Dostanete pořádnou dávku motivace, bez které se prostě nepohnete – ať už chcete začít víc číst, zlepšit vztah s partnerem, najít si novou práci nebo konečně začít budovat něco svého.

Jak bude minikurz probíhat?

Krátká videa

Během čtyř dní vás čekají krátká videa, ve kterých dostanete konkrétní a praktické tipy. Takže žádná nudná teorie.

Pracovní sešity

K dispozici budete mít praktické sešity s dalšími návody a úkoly, abyste všechno, co se naučíte, mohly hned zavádět do praxe.

Moje osobní podpora

Během celého kurzu budete mít moji osobní podporu ve facebookové skupině, ale také podporu stejně naladěných žen. Takže o příval energie a motivace bude rozhodně postaráno.

Tak přestaňte zbytečně ztrácet čas přešlapováním na místě, pojďte nabrat síly a vykročit vstříc lepším zítřkům pravou. Stačí vám k tomu jen jeden krok!  

Začínáme už 30. května a počet míst je omezen!

Kurz bude probíhat ve dnech 30. května až 2. června v uzavřené Facebookové skupině. Všechny podrobnosti včetně odkazu do skupiny dostanete v mailu ihned po přihlášení.

Jmenuju se Vlaďka!

Jsem transformační kouč, trenér nastavení mysli a lektorka kurzů pro ženy.

Pomáhám ženám najít větší vnitřní sebejistotu, objevovat jejich schopnosti a dovednosti a posilovat důvěru v sebe sama, aby dokázaly s odvahou kráčet vpřed a žít život, ze kterého si nemusí brát dovolenou. Ukazuju jim cestu, jak i ony mohou být spokojené samy se sebou, realizovat se ve svém profesním životě, zažívat úspěchy, plnit si svoje sny a zároveň mít dost času na sebe, na rodinu a prožívat harmonické vztahy

Jako kouč vám pomůžu dojít k většímu sebepoznání, objevit svoje skutečné schopnosti a získat trvale větší sebevědomí. Díky mému podporujícímu vedení začnete mnohem víc věřit nejen sama sobě, ale i tomu, že si skutečně můžete vytvořit život, který je podle vašich představ. A ne podle toho, jak vám to vždycky radila máma nebo vám říká sousedka od vedle.

Chci se přihlásit na 4denní minikurz

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí, tak jak se píše zde.

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů