fbpx

Krásnější a sebevědomější

už za 3 dny!

3denní online workshop ZDARMA

5. – 7. října 2021

Praktický online workshop, který změní váš pohled nejen na sebe samu, ale i na jídlo, hubnutí nebo péči o vaši krásu. A to všechno za pouhé tři dny.

Počet míst je omezen, tak si ulovte své místo včas!

Co všechno se na workshopu naučíte?

01

první den

Probereme největší chyby, které většina žen v péči o pleť dělá, a které dokážou pořádně zamávat nejen s vaší peněženkou, ale leckdy i s vaším sebevědomím.

Tím, že se jich naučíte vyvarovat, budete mít hned jasno, jak mít hezčí a zdravější tvář a cítit se lépe. 

02

druhý den

Vyvrátíme největší mýty týkající se jídla a hubnutí! Dostanete jasné a prokazatelné důkazy o tom, co, jak a proč funguje nebo nefunguje.

Zjistíte, jak se konečně přestat bát jídla, jak si najít svobodu a rovnováhu v jídle a jak se doslova projíst k vaší vysněné postavě. 

03

třetí den

Pochopíte, že pokud chcete změnu trvalou, změnit jen vnější okolnosti nestačí

Proto se budeme věnovat i tomu, jak změnit pohled a vnímání sebe sama a jak změnit negativní přesvědčení v hlavě, abyste mohla krásnější a sebevědomější nejen vypadat, ale taky se tak cítit.

Pro koho je workshop zdarma určený?

Během tří dnů přijdete na spoustu AHA momentů!

Objevíte způsob, jak se konečně pohnout z místa a jak se cítit sebevědomější a přitažlivější nejen pro sebe, ale i pro svoje okolí. 

Začínáme už 5. října a počet míst je omezen!

Workshop proběhne ve dnech 5. – 7. října v uzavřené Facebookové skupině formou živých vysíláních. Všechny podrobnosti včetně odkazu do skupiny dostanete v mailu ihned po přihlášení.

Jmenuju se Vlaďka!

Jsem Reflection kouč, farmaceut a výživový poradce a pomáhám ženám, jak vypadat dobře zvenku a cítit se co nejlépe uvnitř. A nezhuntovat si u toho svoje zdraví nebo psychiku! 

Ukazuji ženám cestu, jak trvale změnit nejen pohled na sebe samu, ale i to, jak o sebe správně pečovat, najít si svobodu a rovnováhu v jídle a odhodit přebytečná kila přirozeně a bez zákazů, aby konečně mohly být samy sebou a cítily se sebevědomější a přitažlivější nejen pro sebe, ale i pro svoje okolí.

Mým cílem není vás zahltit teoretickými poučkami, ale ukázat vám konkrétní, praktické a odborně podložené návody a doporučení, které vedou ke změně a pomohou vám zlepšit vaše zdraví, dostat se na ideální váhu, správně pečovat o vaší pleť a získat větší sebedůvěru. Tak, abyste konečně našly cestu k sobě samé, měly se rády a cítily se skvěle zvenku i zevnitř

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů

3denní trénink ZDARMA

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Tak, jak se píše zde.