fbpx

Jak najít cestu ke svobodě a rovnováze v jídle

už za 3 dny!

3denní minikurz ZDARMA

18. – 20. ledna 2021

Praktický online minikurz, který změní váš pohled nejen na jídlo nebo hubnutí, ale především na vaše tělo a jeho vnímání. A to všechno za pouhé tři dny.

Počet míst je omezen, tak si ulovte své místo včas!

Co všechno se v minikurzu naučíte?

01

první den

Vyvrátíme největší mýty týkající se jídla a hubnutí! Dostanete jasné a prokazatelné důkazy o tom, co je pro vaše tělo a zdraví prospěšné a co opravdu ne.

Zjistíte taky, proč různé diety, detoxy, restrikce nebo omezování v jídle nefungují, a jak si nastavit takový režim, který vás bude bavit a nebude vás stát ani spoustu času, ani spoustu peněz (nebo nervů). 

02

druhý den

Probereme, jak se dostat od počítání kalorií nebo urputného hlídání v jídle k přirozenému a intuitivnímu jedení.

Zjistíte, jak se konečně přestat bát jídla, najít si v něm svobodu a rovnováhu a jak se doslova projíst k vaší vysněné postavě. 

03

třetí den

Pochopíte, že pokud chcete změnu trvalou, změnit jen vnější okolnosti nestačí

Proto se budeme věnovat i tomu, jak změnit pohled a vnímání sebe sama a jak změnit negativní přesvědčení v hlavě, které vás brzdí na vaší cestě k úspěchu a jsou zdrojem nízké sebedůvěry. 

Pro koho je minikurz zdarma určený?

Během tří dnů přijdete na spoustu AHA momentů!

Objevíte způsob, jak se konečně pohnout z místa, osvobodit se v jídle a najít pozitivní přístup ke svému tělu, abyste se mohla cítit sebevědomější a přitažlivější nejen pro sebe, ale i pro svoje okolí. 

Začínáme už 18. ledna a počet míst je omezen!

Kurz bude probíhat ve dnech 18. – 20. ledna v uzavřené Facebookové skupině formou živých vysíláních. Všechny podrobnosti včetně odkazu do skupiny dostanete v mailu ihned po přihlášení.

Jmenuju se Vlaďka!

Jsem farmaceut, výživový poradce a certifikovaný kouč a pomáhám ženám, jak vypadat dobře zvenku a cítit se co nejlépe uvnitř. A nezhuntovat si u toho svoje zdraví nebo psychiku! 

Ukazuji ženám cestu, jak trvale změnit nejen pohled na sebe samu, ale i to, jak se zbavit dietní mentality a neustálého omezování v jídle, najít si místo toho svobodu a rovnováhu v jídle a odhodit přebytečná kila přirozeně a bez zákazů, aby konečně mohly být samy sebou a cítily se sebevědomější a přitažlivější nejen pro sebe, ale i pro svoje okolí.

Mým cílem není vás zahltit teoretickými poučkami, ale ukázat vám konkrétní, praktické a odborně podložené návody a doporučení, které vedou ke změně a pomohou vám zlepšit vaše zdraví, dostat se na ideální váhu a získat větší sebedůvěru. Tak, abyste konečně našly cestu k sobě samé, měly se rády a cítily se skvěle zvenku i zevnitř

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů

3denní minikurz ZDARMA

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Tak, jak se píše zde.