fbpx

21denní online program

Odstartujte novou etapu

vašeho života za 21 dní

Vytvořte si jasný směr a obrázek toho, jak chcete žít a co ve svém životě chcete mít. Když si k tomu sestavíte přesnou mapu na cestu, vybavíte se pořádnou dávkou motivace a neoblomnou sebedůvěrou, tak můžete bez obav vykročit vpřed a rozhodně se nikde neztratíte. 

A je úplně jedno, jestli je vaším cílem začít víc číst, uběhnout maraton nebo rozjet vlastní podnikání. 

Vaše ideální představa o životě BY MOHLA VYPADAT nějak takhle…

Chcete se cítit spokojená sama se sebou, mít dostatek času, energie i peněz, prožívat harmonické vztahy, dělat práci, která vás opravdu baví a naplňuje…  

...a k tomu máte i dost odvahy a možností plnit si svoje nejtajnější sny. A taky víte, jak na to!

Jenže!

Pak se to vždycky celé nějak zvrtne a vy...

Ale co když to takhle nemusí být?

Co když i vy můžete žít život, který jste si vždycky přála? Takový, který vás bude bavit a budete se cítit opravdu šťastná a spokojená. Život, ve kterém vidíte možnosti, máte odvahu, dost peněz, prostor pro seberealizaci, práci, která vás baví, a konečně si plníte svoje sny.

Tohle všechno nemusí být sen. Může to být i vaše realita.

Bez ohledu na to, kde jste právě teď, v jaké se nacházíte životní nebo finanční situaci, jak vysoké nebo nízké je vaše sebevědomí nebo jak jsou na tom vaše vztahy, i vy máte tu jedinečnou schopnost vytvořit si život, který doopravdy chcete. 

Jste totiž mnohem silnější, než si myslíte.

Život vám nabízí mnohem víc...

ve skrytu duše moc dobře víte, že chcete od života mnohem víc. A že I vaše sny se můžou stát skutečností.

Jen možná v tuhle chvíli nevíte, jak na to. Zkuste si ale představit, že...

Ale mám pro vás jednu dobrou zprávu!

Na to, abyste mohla začít žít lepší život nemusíte čekat až budete mít spoustu peněz, větší vzdělání, lepšího partnera, jinou minulost nebo něčí povolení. Potřebujete jen návod.

Návod, který vám hned teď pomůže dostat se z místa kde jste, na místo kde chcete být.

Představuji vám

21denní program

odstartujte novou etapu

vašeho života za 21 dní

Během 21 dnů si vytvoříte jasný obrázek toho, jak chcete žít a co ve svém životě chcete mít. A rovnou si k tomu sestavíte přesnou mapu na cestu, vybavíte se pořádnou dávkou motivace i neoblomnou sebedůvěrou, abyste mohly bez obav vykročit vpřed a nikde nebloudily. 

Program je určený pro všechny ženy, které:

Ať už je vaším cílem začít víc číst, uběhnout maraton nebo rozjet vlastní podnikání, v rámci programu zboříte všechny svoje limity a vytvoříte jasný manuál, jak se ke svému cíli dostat a prožívat u toho větší radost ze života.

Jste připravena na nový start?

Co všechno se v programu naučíte?

Na konci 21denního programu...

…budete mít jasno v tom, kam chcete směřovat, dojdete k většímu sebepoznání, budete si mnohem víc věřit, budete přesně vědět, jak si udržet motivaci a zároveň budete mít v ruce jasný plán, jak svých cílů a snů dosáhnout a ještě u toho žít naplno.   

Zní to skvěle!

Jak to bude probíhat a kolik to vlastně stojí?

V programu vás čeká každý týden jedno výukové video, které dostanete vždy v pátek, abyste měly čas si ho o víkendu prostudovat. Mimo víkendů dostanete každý den motivační email nebo krátké video s drobnými úkoly, které zaberou opravdu jen pár minut, abyste vše stíhaly. 

Ke každému tématu a úkolu dostanete vždy praktický sešit, který vás povede krok za krokem, abyste měly maximální výsledky a pomůže vám vše, co se naučíte, zavádět do praxe a každodenního života.

Přístup ke všem materiálům máte na pět let.  

Navíc! Po celou dobu programu máte k dispozici moji osobní podporu v uzavřené facebookové skupině.

Další bonus:

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE UKONČENO

pokud se chcete přihlásit na další kolo, nechte mi tady svůj mail.

To, že jste si dosud nesplnila některé svoje sny nebo nejste v životě tam, kde byste chtěla být, není vaše vina. Není to tím, kdo jste, kde nebo v čem jste vyrůstala, jakou máte minulost nebo jaká je vaše finanční situace. Nikdo z nás se totiž nenarodil s manuálem, jak žít svůj nejlepší život. Ale všichni máme možnost ho mít. Všichni si můžeme svůj život vytvořit přesně takový, jaký ho chceme mít. Musíme se jen naučit, jak na to.

Jmenuju se Vlaďka

Jsem profesionální kouč, trenér nastavení mysli a lektorka kurzů pro ženy.

Pomáhám ženám k většímu sebepoznání, k objevení jejich schopností a dovedností a posílení důvěry v sebe sama, aby dokázaly s odvahou kráčet vpřed a žít život, který je bude bavit. Ukazuju jim cestu, jak i ony mohou být spokojené samy se sebou, realizovat se ve svém profesním životě, zažívat úspěchy, plnit si svoje sny a zároveň mít dost času na sebe, na rodinu a prožívat harmonické vztahy. 

Díky mému podporujícímu vedení začnete mnohem víc věřit nejen sama sobě, ale i tomu, že si skutečně můžete vytvořit život, který je podle vašich představ. A ne podle toho, jak vám to vždycky radila máma nebo vám říká sousedka od vedle.

© Za život krásnější | All Rights Reserved | Ochrana osobních údajů